25 fotos Apartamento Apartament Plazuela jean monet. Apartamento en venta en salamanca Salamanca - Zurguén 52m2 - 1 habitació - 1 bany - 2.404€/m2 InmoClip VENDE apartamento con licencia turística, en el Zurguén. El inmueble, de 60m2, está distribuido en dormitorio - salón... Premium Afegir a favorits Oportunitat 125.000 € Avisa´m si baixa
59 fotos 1 Video Piso Pis a Zurguén. Espectacular vivienda completamente exterior con garaje y traste Salamanca - Zurguén 120m2 - 4 habitacions - 2 banys - 2.042€/m2 Ref. 1566. Ruben Montejo Agencia Inmobiliaria le ofrece una espectacular vivienda totalmente exterior con garaje y trastero en B... actualitzat fa 2 dies Afegir a favorits 245.000 € Avisa´m si baixa
41 fotos 1 Video Piso Pis a Zurguén. Fantástico piso en el zurguén!!!se distribuye en salón con salid Salamanca - Zurguén 120m2 - 4 habitacions - 2 banys - 2.042€/m2 ¡¡¡Fantástico piso en el Zurguén!!! Se distribuye en salón con salida a un magnífico balcón, cocina reformada y con salida a una... actualitzat fa 3 dies Afegir a favorits 245.000 € Avisa´m si baixa
71 fotos Casa pareada Casa aparellada Salamanca - paseo de las dehesas. En venta chalet pareado en el paseo de las dehesas de salamanca Salamanca - Zurguén 150m2 - 3 habitacions - 3 banys - 1.987€/m2 Inmobiliaria Garla vende bonito chalet pareado en el Paseo de las Dehesas, en el Barrio del Zurguén de Salamanca. En buen estado... Afegir a favorits 298.000 € ha baixat 6.000 € Avisa´m si baixa
19 fotos Piso Pis a Zurguén. A estrenar apartamento en la zona del zurguen. inversión garanti Salamanca - Zurguén 45m2 - 1 habitació - 1 bany - 2.889€/m2 A ESTRENAR APARTAMENTO EN LA ZONA DEL ZURGUEN. Inversión GARANTIZADA por rentabilidad o para vivir. metroutil inmobiliaria ofrec... Afegir a favorits 130.000 € Avisa´m si baixa
1 Foto Apartamento Apartament Villaselva. Salamancaapartamento Salamanca - Zurguén 40m2 - 1 habitació - 1 bany - 3.250€/m2 Venta de tres apartamentos en el barrio del Zurguén Se venden tres apartamentos , situados en el tranquilo barrio del Zurgu... Afegir a favorits 130.000 € Avisa´m si baixa
14 fotos Casa adosada Casa adossada a Zurguén. Cuatro calzadas salamanca Salamanca - Zurguén 180m2 Excelente chalet en venta en Cuatro Calzadas a 14 Kms, de Salamanca, tiene dos plantas cinco habitaciones y tres cuartos de b... Afegir a favorits Avísam si canvia
Piso Pis a Zurguén Salamanca - Zurguén 134m2 - 3 habitacions - 2 banys - 1.007€/m2 Pis en venda en Salamanca, Zurguén Salamanca de 134 m 2 amb 3 habitacions per 135.000 €... Afegir a favorits 135.000 € Avisa´m si baixa
Piso Pis a Zurguén. Salamanca zurguen 3d 2 wc terraza. Salamanca - Zurguén 95m2 - 3 habitacions - 2 banys Pis en venda en Salamanca, Zurguén Salamanca de 95 m 2 amb 3 habitacions... Afegir a favorits Avísam si canvia