Apartament a Los Ríos
Mijas - Los Ríos
92m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.402€/m2
Apartament en venda en Mijas, Los Ríos, Las Lagunas Mijas de 92 m 2 amb 2 habitacions per 405.000 €...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Mijas - Los Ríos
92m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.402€/m2
Estepona - Zona Calvario
60m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.183€/m2
Apartament en venda en Estepona, Zona Calvario, Estepona Pueblo Estepona de 60 m 2 amb 2 habitacions per 251.000 €...
Casares - Casares pueblo
70m2 - 2 habitacions - 2 banys - 5.429€/m2
Apartament en venda en Casares, Casares pueblo Casares de 70 m 2 amb 2 habitacions per 380.000 €...
Marbella - Guadalmina Alta
84m2 - 2 habitacions - 2 banys - 7.050€/m2
Apartament en venda en Marbella, Guadalmina Alta, San Pedro de Alcántara Marbella de 84 m 2 amb 2 habitacions per 592.200 €...
Mijas - Los Ríos
52m2 - 1 habitació - 1 bany - 4.833€/m2
Apartament en venda en Mijas, Los Ríos, Las Lagunas Mijas de 52 m 2 amb 1 habitacions per 251.300 €...
Marbella - Elviria
140m2 - 3 habitacions - 3 banys - 5.286€/m2
Apartament en venda en Marbella, Elviria, Elviria - Cabopino Marbella de 140 m 2 amb 3 habitacions per 740.000 €...
Casares - Casares pueblo
78m2 - 2 habitacions - 2 banys - 7.179€/m2
Apartament en venda en Casares, Casares pueblo Casares de 78 m 2 amb 2 habitacions per 560.000 €...
Marbella - Las Lomas de Río Verde
84m2 - 2 habitacions - 2 banys - 9.393€/m2
Apartament en venda en Marbella, Las Lomas de Río Verde, Milla de Oro Marbella de 84 m 2 amb 2 habitacions per 789.000 €...
Mijas - Los Ríos
71m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.966€/m2
Apartament en venda en Mijas, Los Ríos, Las Lagunas Mijas de 71 m 2 amb 2 habitacions per 352.600 €...
Estepona - Zona Calvario
81m2 - 2 habitacions - 2 banys - 3.951€/m2
Àtic en venda en Estepona, Zona Calvario, Estepona Pueblo Estepona de 81 m 2 amb 2 habitacions per 320.000 €...
Málaga - La Victoria
54m2 - 1 bany
Presentamos tres modernos estudios en venta con LICENCIA DE AT en Málaga capital, ubicado en una zona céntrica y bien co...
Rincón de la Victoria - La Cala del Moral
107m2 - 3 habitacions - 1 bany
Primerísima línea de playa y con unas vistas espectaculares al ser una sexta planta Piso de 3 dormitorios ,baño y con te...
Torremolinos - El Pinillo
90m2 - 1 habitació - 1 bany
En pleno corazón del Pinillo, Torremolinos, descubre una verdadera joya, llena de vida, encanto y posibilidades. Este ex...
Benalmádena - Cortijo Torrequebrada
35m2 - 1 habitació - 1 bany - 7.286€/m2
Magnífica vivienda en Los Maites, situada a pie de playa, en una ubicación privilegiada para disfrutar del mar y del est...
Marbella - Puerto Banús
120m2 - 3 habitacions - 2 banys - 5.500€/m2
Apartamento recientemente reformado a un apartamento de lujo en el corazón de Puerto Banús. Esta propiedad ofrece 3 d...
Torrox - Laguna Beach
Habitatges en Torrox, Habitatges Laguna Beach Torrox per 200.000 €...