Pis a Sant Antoni
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
87m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.483€/m2
CALONGE. Exclusiva Apialia Costa Brava. Apartament en venda a Sant Antoni de Calonge, situat a pocs metres de la platja....
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
87m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.483€/m2
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
108m2 - 3 habitacions - 2 banys - 8.565€/m2
Nueva promoción exclusiva en primera línea de mar en Sant Antoni de Calonge. Descubre esta nueva promoción de 10 viviend...
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
112m2 - 3 habitacions - 2 banys - 2.946€/m2
100% HIPOTECA DE LA VIVIENDA HABITAT GRUP REF: HGG-240128-PA Altura piso 3º, piso superficie total 11...
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
99m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.232€/m2
Habitatge ampli i lluminós situat en una de les zones més sol·licitades de la Costa Brava. Pis amb caràcter, bona distri...
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
95m2 - 3 habitacions - 2 banys - 5.053€/m2
CASAGIRONA.COM SANT ANTONI DE CALONGE: Apartamento en primera linea de mar con vistas, licencia turística y 2 trasteros...
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
40m2 - 1 habitació - 1 bany - 4.975€/m2
Pis totalment moblat a 100 metres de la platja de Sant Antoni de Calonge. El pis té una habitació doble molt espaiosa...
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
124m2 - 2 habitacions - 2 banys
¡PARA MÁS TIPOLOGÍAS, CONTACTE CON NUESTRO DPTO. COMERCIAL! Residencial INBISA Calonge, ubicado entre las calles L’Empor...
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
126m2 - 3 habitacions - 2 banys
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
99m2 - 3 habitacions - 2 banys
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
95m2 - 3 habitacions - 2 banys
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
192m2 - 4 habitacions - 2 banys
Sant Antoni de Calonge - Sant Antoni
Habitatges en Sant Antoni de Calonge, Habitatges Sant Antoni Sant Antoni de Calonge per 635.000 €...