Pis a Can Puiggener
Sabadell - Can Puiggener
66m2 - 2 habitacions - 1 bany - 955€/m2
OCUPADO ILEGALMENTE La vivienda se distribuye en salón-comedor, dos dormitorios, baño completo con bañera y cocina semi...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Sabadell - Can Puiggener
66m2 - 2 habitacions - 1 bany - 955€/m2
Sabadell - La Plana del Pintor
88m2 - 3 habitacions - 1 bany - 1.305€/m2
INVERSORES: El Inmueble se transmite ocupado por tercero no pudiendo hacer visitas físicas al inmueble. El precio ha sid...
Sabadell - Creu de Barberà
74m2 - 3 habitacions - 1 bany - 1.265€/m2
No cobramos comisión al comprador.- INMUEBLE ALQUILADO.¡Oportunidad para inversores!Vivienda actualmente alquilada, por...
Sabadell - Centre
140m2 - 4 habitacions - 2 banys - 2.321€/m2
casa de planta baixa i pis de 140 m2....
Sabadell - Creu Alta
133m2 - 4 habitacions - 2 banys - 1.748€/m2
“Esta propiedad se encuentra alquilada. No se puede visitar. No apta para compradores que requieran financiación hipotec...
Sabadell - Ca n'Oriac
79m2 - 3 habitacions - 1 bany - 975€/m2
¡Oportunidad para inversores! Actualmente la vivienda se encuentra ocupada ilegalmente. Consta de tres habitaciones, c...
Sabadell - Creu de Barberà
74m2 - 3 habitacions - 1 bany - 1.265€/m2
¡Oportunidad para inversores! ¡¡ACTUALMENTE LA VIVIENDA SE ENCUENTRA ALQUILADA, NO SE PUEDE REALIZAR VISITAS!! IMPORTA...
Sabadell - Can Rull
69m2 - 2 habitacions - 1 bany - 3.435€/m2
Dúplex en venda en Sabadell, Can Rull, Concòrdia - Can Rull Sabadell de 69 m 2 amb 2 habitacions per 237.000 €...
Sabadell - Centre
220m2 - 3 habitacions - 3 banys - 2.705€/m2
TONI TIÓ GESTIÓ D’IMMOBLES comercialitza aquesta exclusiva vivenda que combina luxe, amplitud i comoditat, pensada per g...
Sabadell - Creu Alta
263m2 - 4 habitacions - 2 banys - 2.034€/m2
TONI TIÓ GESTIÓ D’IMMOBLES comercialitza aquesta impressionant casa independent de 263 m², un habitatge pensat per a qui...
Sabadell - Creu Alta
123m2 - 4 habitacions - 2 banys - 2.927€/m2
Pis en venda en Sabadell, Creu Alta, Creu Alta - Puiggener Sabadell de 123 m 2 amb 4 habitacions per 360.000 €...
Sabadell - Creu Alta
117m2 - 3 habitacions - 1 bany - 3.291€/m2
Referencia: Creu Alta ¡Descubre esta acogedora casa totalmente reformada ubicada en el corazón de La Creu Alta! Disfruta...
Sabadell - Torre-romeu
80m2 - 4 habitacions - 1 bany - 2.000€/m2
Apartament en venda en Sabadell, Torre-romeu, Poble Nou - Torre Romeu - Can Roqueta Sabadell de 80 m 2 amb 4 habitacions per 160.000 €...
Sabadell - Centre
82m2 - 2 habitacions - 1 bany - 3.232€/m2
TONI TIÓ GESTIÓ D'IMMOBLES comercialitza aquest encantador pis en planta baixa, situat en ple centre de Sabadell. Amb un...
Sabadell - Can Rull
100m2 - 4 habitacions - 1 bany - 2.300€/m2
Amplio piso de 104 m² en Can Rull, con 4 habitaciones, balcón largo y excelente distribución En el barrio de Can Rull,...
Sabadell - Hostafrancs
Habitatges en Sabadell, Habitatges Hostafrancs Sabadell per 265.860 €...