Pis a Calle daya vieja 1c
Algorfa
69m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.694€/m2
En el exclusivo entorno de La Finca Resort, en la Costa Blanca Sur, se ubican los Apartamentos Zante, parte del sofistic...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Algorfa
69m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.694€/m2
Algorfa
69m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.694€/m2
Algorfa
74m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.257€/m2
Algorfa
96m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.469€/m2
Algorfa
74m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.257€/m2
Algorfa
96m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.698€/m2
Algorfa
74m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.257€/m2
Algorfa
113m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.230€/m2
Villa de 3 dormitorios y 2 baños distribuida en dos niveles diferentes para disfrutar de las fantásticas vistas tanto a...
Algorfa
74m2 - 2 habitacions - 2 banys - 3.905€/m2
Ubicada en La Finca Resort, uno de los enclaves residenciales más exclusivos y prestigiosos de la Costa Blanca Sur, esta...
Algorfa
570m2 - 5 habitacions - 2 banys - 493€/m2
Casa de gairebé 600 m² distribuïts en 3 plantes. Compte amb 5 habitacions, 3 cuines i 2 banys. Té escala interior i pel pati. Hi ha 2 terrasses a les plantes superiors. Posseeix un gran magatzem a la tercera planta, ia la baixa garatge per a 3 vehicles. Es ven semimoblada i té aire condicionat i calefacció. L´immoble no ha esgotat edificabilitat per la qual cosa es pot construir a la planta de la terrassa. A causa de la seva distribució, poden ser dos habitatges independents amb només alçar un envà. A pocs metres del parc central del poble d´Almoradí, ia menys de mitja hora de les millors platges d´Oriola Costa i Torrevella. Si busqueu una casa espaiosa, àmplia i lluminosa aquesta és la seva millor opció! ...
Algorfa
130m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.823€/m2
El Moncayo Properties presenta esta elegante villa en Ciudad Quesada, una joya arquitectónica construida con un estilo m...
Algorfa
200m2 - 2 habitacions - 4 banys - 5.500€/m2
Presentamos esta villa que se alza majestuosamente en una parcela doble, abarcando un total de 1200 metros cuadrados de...
Algorfa
203m2 - 3 habitacions - 3 banys - 7.143€/m2
Las exclusivas villas Mustique y Aruba son todo un sueño para los amantes del golf. Ubicadas en una de las zonas más pri...
Algorfa
317m2 - 4 habitacions - 3 banys - 2.571€/m2
Villas de nueva construcción en La Finca Golf, Algorfa: lujo moderno en el corazón de la Costa BlancaExclusiva promoción...
Algorfa
75m2 - 2 habitacions - 1 bany - 3.320€/m2
Descubra esta villa independiente situada en la exclusiva y tranquila urbanización de Lo Crispin, Algorfa, un entorno id...
Algorfa
Habitatges en Algorfa, Habitatges Algorfa per 815.000 €...