37 fotos Pis a Pinedo. Ideal planta baja en la playa de pinedo para vivir o invertir Valencia - Pinedo 126m2 - 1 habitació - 1 bany - 3.033€/m2 Desde Engel&Völkers presentamos esta reformada planta baja en la playa de Pinedo a unos 100 metros del mar.Ideal para go... visita virtual Afegir a favorits 382.200 € Avisa´m si baixa
27 fotos Casa a Pinedo. Casa para reformar en pinedo a pocos minutos del mar Valencia - Pinedo 229m2 - 3 habitacions - 2 banys - 1.310€/m2 Oportunidad única para inversores o particulares con visión. Se vende vivienda para rehabilitación completa, ubicada en... actualitzat fa 6 dies Afegir a favorits 300.000 € Avisa´m si baixa
50 fotos Casa a Pinedo. Casa a reformar en pinedo Valencia - Pinedo 340m2 - 5 habitacions - 5 banys - 1.559€/m2 Casa en Pinedo con gran potencial de reforma integral, actualmente en estado diáfano, conservando únicamente la fachada... Afegir a favorits 530.000 € Avisa´m si baixa
7 fotos Pis a Calle marino villamil 6. Venta de piso en valència capital Valencia - Pinedo 117m2 - 3 habitacions - 1 bany - 1.484€/m2 ***************ATENTOS, LA VIVIENDA SE VENDE CON OCUPANTES ILEGALES, NO SE PUEDE VISITAR****************** SIN COMISIO... Afegir a favorits 173.660 € ha baixat 26.340 € Avisa´m si baixa
29 fotos Pis a Calle pintor manuel cigüenza 5. 4 hab. con ascensor para reformar Valencia - Pinedo 88m2 - 4 habitacions - 1 bany - 1.920€/m2 HouseHouse le ofrece en exclusiva una vivienda ideal para una REFORMA INTEGRAL a su gusto, con ASCENSOR y en València Ca... actualitzat fa 12 dies Afegir a favorits 169.000 € ha baixat 13.000 € Avisa´m si baixa
1 Foto Pis Calle marino villamil. Vivienda en valencia Valencia - Pinedo 107m2 - 3 habitacions - 1 bany - 1.623€/m2 VIVIENDA EN VALENCIA. Vivienda situada en la Calle Marino Villalmil, en Valencia. VIVIENDA CON INCIDENCIAS: INMUEBLE SIN... Afegir a favorits 173.700 € ha baixat 26.300 € Avisa´m si baixa