Xalet a Novelda. Chalet en novelda
Novelda
1m2 - 154.000€/m2
Venta de vivienda en Novelda. VIVIENDA CON INCIDENCIAS: INMUEBLE SIN POSESIÓN. El estado de ocupación y/o los impedimen...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Novelda
1m2 - 154.000€/m2
Elda - San Crispín-Huerta Nueva-Estación
1m2 - 42.750€/m2
Venta de vivienda en Elda. VIVIENDA CON INCIDENCIAS: INMUEBLE SIN POSESIÓN. El estado de ocupación y/o los impedimentos...
Elda - Centro
243m2 - 522€/m2
Finca Rústica situada en la localidad de Elda (ZONA TORRETA), provincia de Alicante.. VIVIENDA CON INCIDENCIAS: INMUEBL...
Monòver
268m2 - 4 habitacions - 1 bany - 1.190€/m2
Casa en venda en Monòver, Monòver de 268 m 2 amb 4 habitacions per 319.000 €...
Monforte del Cid
110m2 - 2 habitacions - 2 banys - 2.318€/m2
Apartament en venda en Monforte del Cid, Monforte del Cid de 110 m 2 amb 2 habitacions per 255.000 €...
Monforte del Cid
95m2 - 2 habitacions - 4 banys - 2.526€/m2
Apartament en venda en Monforte del Cid, Monforte del Cid de 95 m 2 amb 2 habitacions per 240.000 €...
Monforte del Cid
122m2 - 3 habitacions - 4 banys - 2.295€/m2
Dúplex en venda en Monforte del Cid, Monforte del Cid de 122 m 2 amb 3 habitacions per 280.000 €...
Monforte del Cid
130m2 - 3 habitacions - 6 banys - 2.462€/m2
Casa adossada en venda en Monforte del Cid, Monforte del Cid de 130 m 2 amb 3 habitacions per 320.000 €...
Hondón de las Nieves
228m2 - 3 habitacions - 6 banys - 1.567€/m2
Xalet en venda en Hondón de las Nieves, Hondón de las Nieves de 228 m 2 amb 3 habitacions per 357.250 €...
Pinoso
180m2 - 4 habitacions - 3 banys - 2.350€/m2
Casa en venda en Pinoso, Pinoso de 180 m 2 amb 4 habitacions per 423.000 €...
Romana (la)
210m2 - 5 habitacions - 1 bany - 381€/m2
Casa adossada en venda en Romana (la), Romana (la) de 210 m 2 amb 5 habitacions per 80.000 €...
Elda - Plaza Castelar - Mercado Central
298m2 - 4 habitacions - 3 banys
4 DORMITORIOS 3 BAÑOS TERRAZA 2 GARAJES OFICINA [IW]...
Monforte del Cid
205m2 - 1.707€/m2
Impressive 5-Bedroom Home with Pool – Just 15 Minutes from the Costa Blanca Coast\n\nWe are delighted to offer this beau...
Pinoso
150m2 - 2.500€/m2
Luxury New Build Villa 10,000 M2 Plot 70% mortgage available. Wow factor new builds on 10,000sqm plot in Pinoso ...\n\nW...
Pinoso
245m2 - 2.233€/m2
New Build Villas in Alicante, 4 bedroom, 4 bathroom. Wow factor new builds \n\nThe villa shown is 240 M2 €319.000 incl....
Monforte del Cid
Habitatges en Monforte del Cid, Habitatges Monforte del Cid per 895.000 €...