Casa a Carrer nou 4. Subasta de casa en carrer nou de cervera (lleida)
Cervera
179m2 - 3 habitacions - 2 banys - 134€/m2
IAG SUBASTA La subasta inicia el 11/04/2026 y finaliza el 11/05/2026. Para participar, deberá registrarse en nuestro si...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Cervera
179m2 - 3 habitacions - 2 banys - 134€/m2
Granyanella
879m2 - 1.877€/m2
REF: 7939738 Inmo Olaya ofrece esta singular propiedad histórica venta casa rural Fonolleres, destinada a alojamiento t...
Cervera
59m2 - 2 habitacions - 1 bany - 1.576€/m2
?? Piso en venta en Cervera – luminoso, con parking y trastero Se vende piso en Cervera, ubicado en calle Alcines, en un...
Cervera
58m2 - 2 habitacions - 1 bany - 1.638€/m2
En una finca de 2001 con ascensor, encontramos esta propiedad de 58 m² ubicada en una segunda planta. Está distribuida e...
Sant Guim de Freixenet
93m2 - 2 habitacions - 1 bany - 1.495€/m2
? Se vende piso de 3 habitaciones – ¡Listo para entrar a vivir! Precio: 139.000 € Acogedor y bien distribuido piso ideal...
Montoliu de Segarra
- 4 habitacions - 2 banys
Descubre esta encantadora casa de pueblo totalmente reformada, situada en la Calle Mayor de Montornès de Segarra, un ent...
Guissona
- 4 habitacions - 2 banys
Casa de piedra totalmente reformada de 273 m² construidos con jardín, barbacoa y trastero; lista para entrar a vivir. Ce...
Sant Guim de Freixenet
108m2 - 2 habitacions - 1 bany - 1.287€/m2
Dúplex ampli i versàtil en entorn tranquil. Dúplex de 108 m² amb 2 habitacions, molt espaiós i amb una distribució que...
Sant Guim de Freixenet
82m2 - 3 habitacions - 1 bany - 1.738€/m2
Habitatge en planta baixa de 82 m², molt funcional i ben distribuït, ideal per a qui busca comoditat i fàcil accés. Disp...
Sant Guim de Freixenet
167m2 - 5 habitacions - 1 bany - 1.419€/m2
Sant Guim de Freixenet és un poble amb història i encant a la Segarra, conegut pel Sindicat Agrícola modernista de César...
Cervera
433m2 - 5 habitacions - 2 banys - 462€/m2
Casa situada a Cervera amb una superfície total construïda de 433 m², ideal per a famílies, professionals o inversors qu...
Sant Guim de Freixenet
88m2 - 3 habitacions - 1 bany - 1.648€/m2
Espai, llum i tranquil·litat en un sol habitatge Pis de 88 m² amb 3 habitacions, pensat per oferir amplitud i confort....
Cervera
80m2 - 2 habitacions - 1 bany - 1.249€/m2
Se vende acogedor piso de 80 m² construidos, perfectamente distribuido para aprovechar al máximo cada espacio. La vivien...
Ribera d´Ondara
218m2 - 4 habitacions - 3 banys - 986€/m2
?? Casa adosada moderna en venta en Rubinat, pedanía de Cervera ?? A solo 5–10 minutos de Cervera ?? Precio: 214.999€ ??...
Cervera
240m2 - 4 habitacions - 3 banys - 1.200€/m2
Descubre esta espectacular casa a estrenar de 240 m² construidos y 170 m² útiles, diseñada para ofrecerte el máximo bien...
Torà
Habitatges en Torà, Habitatges Torà per 179.500 €...