Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis amb calefacció a Pumarín Gijón
Característiques principals
- 96 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 1.969 €/m2
Informació detallada
piso cerca del corte ingles con ascensor
Se vende piso en la zona de Pumarin al lado del Corte Inglés, el piso es una 5ºplanta con ascensor, exterior con orientación Norte muy luminoso.
Dispone de TRES dormitorios grandes, cocina completamente equipada con todos los electrodomésticos, gran salón con una terraza cerrada y baño con plato de ducha y ventana.
El piso está amueblado, tal y como sale en las fotografías. Suelos de gres tarima y ventanas de aluminio de puente térmico, dispone de calefacción de gas ciudad.
Se lo enseñamos sin compromiso. OPORTUNIDAD.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 96 m2
- Balcó / Terrassa 7 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Moblat
- Sense aire acondicionat
- Planta número 5
- Any construcció 1974
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Pumarín Calle Guipúzcoa
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
189.000 € Preu de l´anunci
2.365 €/m2€/m2 distrito
1.969 €/m2€/m2 de l´anunci
17% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats