Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Lloguer pis amb calefacció aparcament a Los Castros Santander

  • 80 m2
  • 2 hab.
  • 1 bany
  • 12,50 €/m2

Se alquila piso desde septiembre hasta junio. Dispone de 2 habitaciones, salón, cocina equipada y 1 baño. Amueblado. Balcón. Totalmente exterior. Calefacción. Vistas impresionantes a la bahía. Plaza de garaje. No mascotas.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 80 m2
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Calefacció
  • Plaça aparcament
  • Moblat
  • Sense aire acondicionat
  • Planta número 8
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 30946000000997

Ubicació

Los Castros Paseo de Altamira

Navega pel mapa fent clic a sobre
1.000 € Preu de l´anunci
12,81 €/m2€/m2 población
12,50 €/m2€/m2 de l´anunci
2% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Santander
 

Contactar INM. LA PEREDA

Referència de l´anunci habitaclia/35063:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…