Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Lloguer dúplex amb calefacció a Casco Histórico Cuenca

  • 120 m2
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 5,83 €/m2

en Cuenca

CASCO ANTIGUO. Dúplex en alquiler en Cuenca y 3 habitaciones, 2 salones y salita, cocina amueblada y 1 baño. Calefacción individual. Preciosa vistas a la Hoz del Huécar y a Alfonso VIII.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 120 m2
  • 1 bany

G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Sense ascensor
Anunci: 39708000001096

Ubicació

Casco Histórico ALFONSO VIII

Navega pel mapa fent clic a sobre
700 € Preu de l´anunci
7,23 €/m2€/m2 población
5,83 €/m2€/m2 de l´anunci
19% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Cuenca
 

Contactar INMOBILIARIA VIECO

Referència de l´anunci habitaclia/124090:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…