Comfi Homes

Empresa immobiliària a Barcelona

Comfi Homes és una agència immobiliària especialitzada en el sector immobiliari a Barcelona. Amb una gran cartera immobiliària a Barcelona, Comfi Homes és una empresa amb una sòlida implantació en el mercat immobiliari a Barcelona.
Comfi Homes
CALLE Carrer de Provença, 325,
Barcelona (Barcelona)
  • Pis  Valencia
    34 fotos

    Pis Valencia

    Barcelona Dreta de l´Eixample
    233m2 - 6 habitacions - 7.082 € /m2 Una vivienda señorial con una extraordinaria terraza frente a la Iglesia de la Concepció. En pleno Quadrat d’Or, esta excepci...
    Anunci Premium actualitzat fa 3 días
    1.650.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis  Carrer de benet mercadé
    39 fotos
    1 Video

    Pis Carrer de benet mercadé

    Barcelona Vila de Gràcia
    90m2 - 3 habitacions - 5.944 € /m2 En una tranquila calle peatonal del barrio de Gràcia, a pocos pasos de Mercat de la Llibertat, Mercado de Gràcia y Via Augusta,...
    Oportunitat  535.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis  Gran via de les corts catalanes
    31 fotos

    Pis Gran via de les corts catalanes

    Barcelona Dreta de l´Eixample
    283m2 - 4 habitacions - 5.088 € /m2 Exclusivo piso reformado a estrenar junto a Rambla Catalunya. Presentamos esta espectacular vivienda ubicada en una finca señ...
    actualitzat 18 hores
    1.440.000 €
    ha baixat 20.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Casa adossada  Carrer de jaume piquet
    51 fotos

    Casa adossada Carrer de jaume piquet

    Barcelona Sarrià
    273m2 - 8 habitacions - 7.326 € /m2 Una casa única en el corazón de Sarrià, con un jardín privado de 50 m². Una pieza muy especial situada en una tranquila calle...
    Oportunitat  2.000.000 €
    ha baixat 150.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Pis  Manuel ballbè
    58 fotos
    1 Video

    Pis Manuel ballbè

    Barcelona Pedralbes
    264m2 - 5 habitacions - 7.955 € /m2 Exclusivo piso en la planta 9ª con vistas panorámicas a Barcelona, jardín y piscina comunitaria. Ubicado en una de las zonas...
    actualitzat fa 2 días
    2.100.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis  Calle dels flassaders
    35 fotos

    Pis Calle dels flassaders

    Barcelona St. Pere - Sta. Caterina - El Born
    110m2 - 3 habitacions - 5.909 € /m2 Exclusiva vivienda completamente renovada situada en una de las calles con más encanto del barrio de Santa Caterina, en la céntr...
    actualitzat fa 3 días
    650.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis  Camp d'en grassot
    21 fotos

    Pis Camp d'en grassot

    Barcelona El Camp d´en Grassot i Gràcia Nova
    55m2 - 2 habitacions - 4.727 € /m2 ACTUALMENTE ALQUILADO HASTA OCTUBRE DE 2032 POR 750€/MES Piso en Gràcia con muchas posibilidades a reformar. El apartament...
    actualitzat 17 hores
    260.000 €
    ha baixat 20.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Pis  Sant pere
    18 fotos

    Pis Sant pere

    Barcelona St. Pere - Sta. Caterina - El Born
    39m2 - 1 habitació - 6.641 € /m2 Encantador piso en el corazón del Born. Última planta en una finca regia de 1909 con ascensor, en una de las zonas más emblem...
    259.000 €
    ha baixat 10.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Casa  Gi-
    30 fotos

    Casa Gi-

    Esponellà
    503m2 - 5 habitacions - 2.584 € /m2 Les presentamos Can Mademón, una encantadora masía situada en Esponellà. La propiedad se asienta sobre una finca de 10.000 m² d...
    1.300.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis  Calle de valència
    31 fotos

    Pis Calle de valència

    Barcelona L´Antiga Esquerra de l´Eixample
    93m2 - 3 habitacions - 5.914 € /m2 Se ofrece esta vivienda de aproximadamente 93 m² situada en una finca de estilo modernista construida en 1920, que cuenta con se...
    550.000 € Avisa´m si baixa
  • Àtic  Princesa
    41 fotos

    Àtic Princesa

    Barcelona St. Pere - Sta. Caterina - El Born
    138m2 - 2 habitacions - 9.964 € /m2 Ático esquinero y recién reformado con terraza privada de 70 m² en la calle Princesa. Presentamos esta exclusiva vivienda de...
    1.375.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis  Provença
    28 fotos

    Pis Provença

    Barcelona L´Antiga Esquerra de l´Eixample
    122m2 - 4 habitacions - 6.057 € /m2 Piso en l'Eixample dispone de 122 m2 construidos y 115 m2 útiles. Distribuidos en: Acogedor recibidor, 3 dormitorios dobl...
    739.000 €
    ha baixat 10.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Pis  Calle de la indústria
    39 fotos

    Pis Calle de la indústria

    Barcelona El Camp d´en Grassot i Gràcia Nova
    87m2 - 4 habitacions - 5.483 € /m2 Piso en venta con mucho potencial en venta muy bien situado en el distrito del Eixample. Este inmueble a reformar situado en u...
    477.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis  Carrer de aribau
    27 fotos

    Pis Carrer de aribau

    Barcelona L´Antiga Esquerra de l´Eixample
    83m2 - 2 habitacions - 7.711 € /m2 En el corazón del Cuadrat d'Or, una de las zonas más emblemáticas y codiciadas de Barcelona, se encuentra este acogedor piso en...
    640.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis  Carrer de aribau
    25 fotos

    Pis Carrer de aribau

    Barcelona L´Antiga Esquerra de l´Eixample
    74m2 - 2 habitacions - 7.973 € /m2 En el corazón del Cuadrat d'Or, una de las zonas más emblemáticas y codiciadas de Barcelona, se encuentra este acogedor piso en...
    590.000 € Avisa´m si baixa
habitaclia.com > Comfi Homes
Tornar al llistatTornar al llistat