Loyal Real Estate

Empresa immobiliària a Sant Adrià de Besòs

Loyal Real Estate és una agència immobiliària especialitzada en el sector immobiliari a Sant Adrià de Besòs. Amb una gran cartera immobiliària a Barcelona, Loyal Real Estate és una empresa amb una sòlida implantació en el mercat immobiliari a Sant Adrià de Besòs.
Loyal Real Estate
de Catalunya, 77
Sant Adrià de Besòs (Barcelona)
  • Pis a El Remei
    27 fotos

    Pis a El Remei

    Badalona El Remei
    75m2 - 3 habitacions - 2.905 € /m2 Loyal Real Estate presenta en exclusiva esta fantástica vivienda en Badalona, ideal tanto para vivir como para invertir, situada...
    Anunci Premium actualitzat fa 3 días
    Oportunitat  217.900 € Avisa´m si baixa
  • Pis a Artigues
    25 fotos

    Pis a Artigues

    Badalona Artigues
    70m2 - 3 habitacions - 2.543 € /m2 Loyal Real Estate presenta en exclusiva esta fantástica vivienda en Badalona, ideal tanto para vivir como para invertir, situada...
    Anunci Premium actualitzat fa 3 días
    Oportunitat  178.000 €
    ha baixat 6.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Pis a Montgat
    36 fotos

    Pis a Montgat

    Montgat
    130m2 - 4 habitacions - 2.690 € /m2 Loyal Real Estate vende en exclusiva espectacular vivienda frente al mar con gran terrazaPresentamos esta amplia vivienda de 130...
    actualitzat fa 3 días
    349.700 €
    ha baixat 30.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Pis a La Sagrera
    28 fotos

    Pis a La Sagrera

    Barcelona La Sagrera
    110m2 - 3 habitacions - 4.498 € /m2 Loyal Real Estate tiene el placer de presentar en exclusiva esta magnífica vivienda exterior, amplia y luminosa, situada en una...
    actualitzat fa 2 hores
    494.800 € Avisa´m si baixa
  • Pis a Safaretjos
    26 fotos

    Pis a Safaretjos

    Santa Coloma de Gramenet Safaretjos
    90m2 - 3 habitacions - 2.856 € /m2 Loyal Real Estate presenta en exclusiva esta fantástica vivienda en Santa Coloma, ideal tanto para vivir como para invertir, sit...
    actualitzat fa 3 días
    257.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis a Safaretjos
    23 fotos

    Pis a Safaretjos

    Santa Coloma de Gramenet Safaretjos
    85m2 - 3 habitacions - 3.376 € /m2 Loyal Real Estate presenta en exclusiva esta fantástica vivienda en Badalona, ideal tanto para vivir como para invertir, situada...
    actualitzat fa 6 días
    287.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis a Pont Vell
    17 fotos

    Pis a Pont Vell

    Ripollet Pont Vell
    85m2 - 3 habitacions - 2.234 € /m2 Desde LOYAL Real Estate te presentamos en exclusiva esta luminosa y moderna vivienda de 85 m², una propiedad que destaca por su...
    189.900 €
    ha baixat 24.800 €
    Avisa´m si baixa
  • Pis a Besòs - Maresme
    18 fotos

    Pis a Besòs - Maresme

    Barcelona Besòs - Maresme
    55m2 - 2 habitacions - 3.364 € /m2 Loyal Real Estate presenta en exclusiva este fantástico piso soleado en el Besòs — una oportunidad perfecta para vivir o inverti...
    actualitzat fa 2 hores
    185.000 € Avisa´m si baixa
  • Pis a Sant Joan Baptista
    16 fotos

    Pis a Sant Joan Baptista

    Sant Adrià de Besòs Sant Joan Baptista
    50m2 - 2 habitacions - 3.194 € /m2 Presentamos en exclusiva esta acogedora vivienda de dos habitaciones. Se vende acogedora vivienda de 2 habitaciones. La vivien...
    159.700 €
    ha baixat 15.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Pis a La Nova Esquerra de l´Eixample
    27 fotos

    Pis a La Nova Esquerra de l´Eixample

    Barcelona La Nova Esquerra de l´Eixample
    112m2 - 4 habitacions - 4.997 € /m2 Desde LOYAL Real Estate te presentamos en exclusiva esta amplia vivienda situada en el centro de Barcelona, ubicada en la segund...
    559.700 €
    ha baixat 35.100 €
    Avisa´m si baixa
  • Pis a Sant Joan Baptista
    21 fotos

    Pis a Sant Joan Baptista

    Sant Adrià de Besòs Sant Joan Baptista
    114m2 - 4 habitacions - 2.629 € /m2 LOYAL Real Estate tiene el placer de presentar en exclusiva esta magnífica vivienda de 115 m², una propiedad que destaca por su...
    299.700 € Avisa´m si baixa
  • Aparcament cotxe a Sant Adrià Nord
    8 fotos

    Aparcament cotxe a Sant Adrià Nord

    Sant Adrià de Besòs Sant Adrià Nord
    12m2 - 867 € /m2 Desde LOYAL Real Estate tenemos el placer de presentaros esta magnifica plaza de parking en exclusiva en el centro de Sant Adria...
    10.400 € Avisa´m si baixa
habitaclia.com > Loyal Real Estate
Tornar al llistatTornar al llistat