MAGESCAL

Empresa immobiliària a Caldes de Montbui

A Magescal t’oferim els nostres serveis immobiliaris de gestió de venda i lloguer de tot tipus d’immobles, tant si ets propietari com si ets qui estàs recercant un immoble. També t’oferim tots els serveis integrals que se’n deriven de les gestions especifiques relatives al sector. Som agents de Generali i Arag. Oferim un tracte proper, familiar, professional i eficaç perquè puguis estar tranquil i fer realitat els teus somnis i necessitats. Confia en nosaltres per trobar la millor solució per a tu i els teus!
MAGESCAL
Avinguda de Pi i Margall, 64
Caldes de Montbui (Barcelona)
  • Pis  Sant pau
    20 fotos

    Pis Sant pau

    Caldes de Montbui
    75m2 - 3 habitacions - 2.933 € /m2 Se presenta un acogedor piso en venta ubicado en Caldes de Montbui, ideal para quienes buscan un hogar funcional y cómodo. Este...
    Anunci Premium
    Oportunitat  220.000 €
    ha baixat 20.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Pis  Montserrat
    27 fotos

    Pis Montserrat

    Sentmenat
    96m2 - 3 habitacions - 2.292 € /m2 Àtico con terraza en venta en Sentmenat: ¡Tu refugio ideal! Descubre este espectacular piso de 96 m², totalmente reformado, que...
    Visita virtual
    220.000 €
    ha baixat 10.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Casa aparellada  Puiggracios
    34 fotos

    Casa aparellada Puiggracios

    Bigues i Riells del Fai
    229m2 - 4 habitacions - 1.745 € /m2 ¡Descubre esta increíble Casa Chalet - Unifamiliar Pareada en venta en BIGUES I RIELLS! Con 229 m2 construidos, esta espaciosa p...
    Visita virtual
    399.500 €
    ha baixat 19.500 €
    Avisa´m si baixa
  • Planta baixa  Blas infante
    63 fotos

    Planta baixa Blas infante

    Montornès del Vallès
    84m2 - 3 habitacions - 2.738 € /m2 Te presentamos este acogedor piso de 84 m² construidos, situado en una planta baja de una finca con ascensor y construido en 197...
    230.000 € Avisa´m si baixa
  • Casa adossada  Bugarai
    30 fotos

    Casa adossada Bugarai

    Caldes de Montbui
    234m2 - 4 habitacions - 1.667 € /m2 Magescal les presenta esta casa esquinera en la Zona del Bugarai. Sus 234m2, están distribuidos en tres plantas. En la pla...
    Visita virtual
    Anunci Premium
    Oportunitat  390.000 €
    ha baixat 10.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Masia  Raval del remei
    34 fotos

    Masia Raval del remei

    Caldes de Montbui
    156m2 - 2 habitacions - 1.891 € /m2 ¡Descubre tu nuevo hogar en Caldes de Montbui! Esta encantadora Casa de Pueblo de 156 m2 construidos está disponible en venta, c...
    Visita virtual
    295.000 € Avisa´m si baixa
  • Casa  Puigdomi
    40 fotos

    Casa Puigdomi

    Caldes de Montbui
    268m2 - 7 habitacions - 2.052 € /m2 Aquesta magnífica casa unifamiliar de 268 m² està distribuïda en diverses plantes, oferint espais amplis, lluminosos i perfectam...
    Visita virtual
    550.000 € Avisa´m si baixa
  • Casa adossada  Angel guimera
    60 fotos
    1 Video

    Casa adossada Angel guimera

    Caldes de Montbui
    186m2 - 5 habitacions - 2.204 € /m2 Casa pareada en venta muy luminosa, con jardín privado y parcela plana, ubicada en entorno tranquilo con vistas al bosque. Vivi...
    410.000 € Avisa´m si baixa
  • Casa aparellada  Agullo
    55 fotos

    Casa aparellada Agullo

    Caldes de Montbui
    193m2 - 5 habitacions - 1.446 € /m2 Casa de pueblo para reformar con gran terraza – 4 plantas Se vende casa de pueblo para reforma integral, distribuida en cuatro...
    Visita virtual
    279.000 €
    ha baixat 20.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Casa  Solà de boix
    35 fotos

    Casa Solà de boix

    Sant Quirze Safaja
    876m2 - 5 habitacions - 1.941 € /m2 ¿Estás buscando un lugar donde puedas disfrutar de la tranquilidad y la naturaleza? ¡Tenemos la casa perfecta para ti! Esta casa...
    1.700.000 € Avisa´m si baixa
  • Planta baixa  De les creus
    48 fotos

    Planta baixa De les creus

    Sant Feliu de Codines
    90m2 - 3 habitacions - 2.333 € /m2 Descubre este acogedor piso en venta en Sant Feliu de Codines, ideal para quienes buscan comodidad y funcionalidad. Con 90 m² co...
    210.000 €
    ha baixat 20.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Casa  Palmera
    45 fotos

    Casa Palmera

    Caldes de Montbui
    340m2 - 6 habitacions - 1.353 € /m2 Descubre esta acogedora casa chalet unifamiliar en venta en Caldes de Montbui. Con 340 m² construidos y un amplio terreno de 965...
    460.000 €
    ha baixat 35.000 €
    Avisa´m si baixa
  • Casa adossada  Raval del remei
    45 fotos

    Casa adossada Raval del remei

    Caldes de Montbui
    345m2 - 5 habitacions - 1.420 € /m2 Magescal les ofrece esta casa con jardín catalogada municipalmente en el casco antiguo de Caldes de Montbui, disfrute de su ubic...
    490.000 € Avisa´m si baixa
  • Terreny residencial  De salvador espriu
    63 fotos

    Terreny residencial De salvador espriu

    Sant Quirze Safaja
    4.785m2 - 46 € /m2 ¡Oportunidad en Sant Quirze Safaja! Se encuentra disponible un terreno en venta de 4.785 m², ideal para quienes buscan construir...
    220.000 € Avisa´m si baixa
  • Terreny residencial  Lluis bado
    44 fotos

    Terreny residencial Lluis bado

    Sant Quirze Safaja
    2.312m2 - 71 € /m2 Terreno con preciosas vistas en Sant Quirze de Safaja Oportunidad de adquirir un terreno urbano de 2.579 m² en la tranquila loc...
    165.000 € Avisa´m si baixa
habitaclia.com > MAGESCAL
Tornar al llistatTornar al llistat