PROYECTOS PID
Empresa immobiliària a Madrid
PROYECTOS PID és una agència immobiliària especialitzada en el sector immobiliari a Madrid. Amb una gran cartera immobiliària a Madrid, PROYECTOS PID és una empresa amb una sòlida implantació en el mercat immobiliari a Madrid.
de la Castellana, 120
Madrid (Madrid)
Madrid (Madrid)
-
1 FotoXalet Calle de la península. Casa / chalet independiente en venta en peninsula
Robledo de Chavela164m2 - 3 habitacions - 1.049 € /m2 Vivienda actualmente ocupada, sin posibilidad de visita. Excelente oportunidad para inversores y compradores. Se estudian oferta...172.000 € Avisa´m si baixa -
1 FotoCasa aparellada Calle ribera 2. Chalet pareado en venta en ribera, 2
Mojados194m2 - 4 habitacions - 520 € /m2 Chalet en esquina alquilado, imposibilidad de visita interior. Renta 341 finalizacion 21/07/2029....actualitzat fa 8 hores100.900 € Avisa´m si baixa -
1 FotoDúplex Calle emiliano martín 3. Dúplex en venta en emiliano martin, 3
Tudela de Duero147m2 - 3 habitacions - 924 € /m2 Vivienda alquilada imposibilidad de visita interior. Renta 486, finalización 06/08/2026....actualitzat fa 8 hores135.800 € Avisa´m si baixa -
2 fotosCasa en Avinguda masquefa 17. Casa independiente en avenida masquefa
Masquefa177m2 - 898 € /m2 Vivienda unifamiliar independiente en Masquefa (Barcelona), en la urbanización “El Maset”, con 177 m² construidos sobre parcela...159.000 € Avisa´m si baixa -
2 fotosPis en Calle de lombía 7. Piso en venta en calle de lombía 7, madrid
Madrid Goya82m2 - 3 habitacions - 8.451 € /m2 Vivienda ocupada imposibilidad de visita interior. -AP....693.000 € Avisa´m si baixa -
1 FotoPis en Calle de nicolás fuster 7. Piso en calle nicolas fuster
Pinto San José-Buenos Aires148m2 - 3 habitacions - 2.351 € /m2 VIVIENDA ALQUILADA Inicio contratFinalización contratRenta actual (€/mes) 1.190 €... -
1 FotoPis en Calle de nicolás fuster 9. Piso en calle nicolas fuster
Pinto San José-Buenos Aires149m2 - 3 habitacions - 2.660 € /m2 VIVIENDA ALQUILADA Inicio contratFinalización contratRenta actual (€/mes) 1.110 €...396.400 € Avisa´m si baixa -
1 FotoPis en Calle de nicolás fuster 13. Piso en calle nicolas fuster
Pinto San José-Buenos Aires161m2 - 4 habitacions - 2.211 € /m2 VIVIENDA ALQUILADA Inicio contratFinalización contratRenta actual (€/mes) 1.227 €... -
1 FotoXalet en Calle flamenco 20
Rozas de Madrid (Las) Montecillo350m2 - 5 habitacions - 2.571 € /m2 Exclusivo y moderno chalet en las Rozas madrid con piscina independiente....900.000 € Avisa´m si baixa -
28 fotosPis en Calle de manuela malasaña 9. Piso en manuela malasaña 9, 5ºiz , madrid
Madrid Universidad-Malasaña133m2 - 3 habitacions - 10.970 € /m2 Piso en venda en Madrid, Universidad-Malasaña. Calle de Manuela Malasaña 9 de 133 m2 amb 3 habitacions per 1.459.000 €...1.459.000 € Avisa´m si baixa -
25 fotosPis en Calle de maldonado 46. Piso en calle maldonado 46, 4º4 , madrid
Madrid Lista108m2 - 2 habitacions - 13.231 € /m2 Piso en venda en Madrid, Lista. Calle de Maldonado 46 de 108 m2 amb 2 habitacions per 1.429.000 €...1.429.000 € Avisa´m si baixa -
22 fotosPis en Calle del príncipe de vergara 103. Piso en principe de vergara 103, 1ºi , madrid
Madrid El Viso315m2 - 5 habitacions - 9.965 € /m2 Piso en venda en Madrid, El Viso. Calle del Príncipe de Vergara 103 de 315 m2 amb 5 habitacions per 3.139.000 €...3.139.000 € Avisa´m si baixa -
21 fotosPis en Calle del general díaz porlier 80. Piso en general diaz porlier 80, 2ºa , madrid
Madrid Lista98m2 - 2 habitacions - 12.745 € /m2 Piso en venda en Madrid, Lista. Calle del General Díaz Porlier 80 de 98 m2 amb 2 habitacions per 1.249.000 €...1.249.000 € Avisa´m si baixa -
19 fotosPis en Calle del príncipe de vergara 60. Piso príncipe de vergara 60, 2ºc , madrid
Madrid Lista51m2 - 2 habitacions - 17.039 € /m2 Piso en venda en Madrid, Lista. Calle del Príncipe de Vergara 60 de 51 m2 amb 2 habitacions per 869.000 €...869.000 € Avisa´m si baixa -
17 fotosPis en Calle del alcalde sainz de baranda 29. Piso en calle alcalde sainz de baranda 29, 1ºf , madrid
Madrid Ibiza105m2 - 2 habitacions - 11.514 € /m2 Piso en venda en Madrid, Ibiza. Calle del Alcalde Sainz de Baranda 29 de 105 m2 amb 2 habitacions per 1.209.000 €...1.209.000 € Avisa´m si baixa
habitaclia.com > PROYECTOS PID