3 fotos Edifici a Toro. Zamorahotel Toro 19.000m2 - 316€/m2 Hotel en Afueras , con 19000 m² construidos, 130 dormitorios, 140 baños, buen estado, exterior, cocina equipada, traster... Afegir a favorits 6.000.000 € ha baixat 1.500.000 € Avisa´m si baixa
59 fotos Es troba a Pozoantiguo Edifici a Carretera tiedra 9 Pozoantiguo 545m2 - 294€/m2 REMAX PISUERGA. Agencia de referencia en Valladolid desde 1998. Ofrecemos el traspaso de esta residencia de la tercera edad ide... actualitzat fa 22 hores Afegir a favorits 160.000 € Avisa´m si baixa