Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.500 €
Avisa´m si baixa
Lloguer apartament a Sant Antoni Cullera
Característiques principals
- 90 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 16,67 €/m2
Informació detallada
Precioso apartamento recién reformado en 1ª línea en la playa de San Antonio.
Consta de 3 habitaciones, 2 con cama de matrimonio y 1 con cama nido de 0,90cm, 1 cuarto de baño y 1 aseo, cocina con barra americana, salón espacioso y luminoso con aire acondicionado y wifi, terraza con fabulosas vistas al mar de toda la bahía en 1ª línea.
Ideal para pasar unas vacaciones de ensueño en la playa más céntrica de Cullera.
Se alquila por temporada , los precios varian segun temporada de verano .
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 90 m2
- 2 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
1.500 € Preu de l´anunci
14,94 €/m2€/m2 población
16,67 €/m2€/m2 de l´anunci
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats