Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.200 €
Avisa´m si baixa
Lloguer apartament amb piscina a Puerto Rico Mogán
Característiques principals
- 46 m2
- 1 hab.
- 1 bany
- 26,09 €/m2
Informació detallada
Apartamento con vistas al mar disponible desde marzo 2026
Este precioso apartamento de un dormitorio, recientemente reformado, está situado en una esquina y ofrece impresionantes vistas al mar. La vivienda ha sido completamente amueblada de nuevo y cuenta con un luminoso dormitorio, salón, cocina moderna y baño.
El amplio balcón dispone de toldo eléctrico. El apartamento incluye internet y lavadora. El agua y la luz están incluidos hasta un máximo de 60 € al mes.
Disponible a partir del 3 de marzo 2026
El precio es de 1.200 € al mes para estancias de 6 meses o más.
Para alquileres de 3 meses, el precio sube.
última modificació
Distribució
- 1 habitació
- Superfície 46 m2
- Terrassa 20 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Moblat
- Any construcció 1987
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Piscina Comunitària
Galeria
Ubicació
Puerto Rico
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
1.200 € Preu de l´anunci
26,88 €/m2€/m2 población
26,09 €/m2€/m2 de l´anunci
3% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats