Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
650 €
Avisa´m si baixa
Lloguer apartament amb calefacció a Barrocanes Ourense
Característiques principals
- 70 m2
- 1 hab.
- 1 bany
- 9,29 €/m2
Informació detallada
Bonito y acogedor apartamento tipo loft a estrenar en zona San Francisco. Muy luminoso y con todos los servicios cercanos.
completamente reformado, con calefacción de gas ciudad. Se requieren dos meses de fianza.
No se aceptan mascotas. El propietario hace seguro.
###En VitaKsa Inmobiliaria, estamos para ayudarte. Confía en nosotros para la búsqueda de tu propiedad en venta o en alquiler. Te asesoramos de manera profesional durante todo el proceso.###
>>>Queremos ser tu inmobiliaria en Orense. <<<
Puedes visitarnos en nuestras oficinas de la Calle Saínza, nº 42 y Calle Santo Domingo nº 45. Puedes llamarnos al o por Whastapp:
Síguenos en e Instagram: VitaKsa Inmobiliaria.
última modificació
Distribució
- 1 habitació
- Superfície 70 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Moblat
- Aire Acondicionat
- Any construcció 2025
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Barrocanes SERRA DE QUEIXA
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
650 € Preu de l´anunci
8,08 €/m2€/m2 población
9,29 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats