Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Lloguer casa a Arico

  • 120 m2
  • 3 hab.
  • 2 banys
  • 7,92 €/m2

VIVIENDA EN ABADES

Vivienda en Abades
Planta principal con cocina independiente, lavadero, salón comedor, baño, trastero y terraza.
Planta alta con 3 dormitorios, baño, balcón y terraza.
Admite mascota

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 120 m2
  • 2 banys

G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 34623000000620

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
950 € Preu de l´anunci
16,16 €/m2€/m2 provincia
7,92 €/m2€/m2 de l´anunci
51% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Arico
 

Contactar ELCATESA INMOBILIARIA

Referència de l´anunci habitaclia/VIVIENDA ABADES:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…