Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.150 €
Avisa´m si baixa
Lloguer dúplex amb calefacció a Casco Viejo Bilbao
Característiques principals
- 60 m2
- 1 hab.
- 2 banys
- 19,17 €/m2
Informació detallada
ESTUPENDO DUPLEX EN ALQUILER EN CASCO VIEJO
INMOBILIARIA INFINITY alquila ESTUPENDO DUPLEX EN LAS SIETES CALLES FRENTE A LA IGLESIA DE SANTIAGO. Se distribuye en salón con amplio hall, aseo y cocina equipada completamente en primera planta y en la segunda planta dormitorio con magnifico mirador y baño completo. La vivienda esta amueblada y decorada con mucho gusto y podrá ser un buen lugar para unos meses de trabajo o de transición.
Ven a visitarla, te la enseñamos encantadas
NO SE ADMITEN MASCOTAS
última modificació
Distribució
- 1 habitació
- Superfície 60 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Calefacció
- Planta número 1
Galeria
Ubicació
Casco Viejo Dendarikale
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
1.150 € Preu de l´anunci
15,99 €/m2€/m2 distrito
19,17 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats