25 fotos Lloguer Pis a Lista. Recien reformado excelente ubicación lista, salamanca Madrid - Lista 72m2 - 2 habitacions - 2 banys - 37,50€/m2 Engel & Völkers presenta este moderno piso totalmente reformado, listo para estrenar. Dispone de 2 habitaciones y 2 baño... Afegir a favorits 2.700 € ha baixat 200 € Avisa´m si baixa
19 fotos Lloguer Pis a Lista. Apartamento de 2 dormitorios en alquiler en lista, madrid. Madrid - Lista 72m2 - 2 habitacions - 2 banys - 37,50€/m2 Este encantador apartamento de 2 dormitorios, ubicado en el barrio madrileño de Lista, ofrece comodidad y conveniencia.... Afegir a favorits 2.700 € Avisa´m si baixa
10 fotos Lloguer Pis N/a. Calle de juan bravo, madrid Madrid - Lista 40m2 - 1 habitació - 42,63€/m2 Esta apartmento en Madrid, ofrece un espacio habitable no amueblado de ??m² perfecto para profesionales / estudiantes. E... Afegir a favorits 1.705 € Avisa´m si baixa
10 fotos Lloguer Pis N/a. Calle de francisco silvela, madrid Madrid - Lista 51m2 - 1 habitació - 29,41€/m2 Esta apartmento en Madrid, ofrece un espacio habitable no amueblado de ??m² perfecto para profesionales / estudiantes. E... Afegir a favorits 1.500 € ha baixat 100 € Avisa´m si baixa
10 fotos Lloguer Pis N/a. Calle del general pardiñas, madrid Madrid - Lista 39m2 - 1 habitació - 37,18€/m2 Esta apartmento en Madrid, ofrece un espacio habitable no amueblado de ??m² perfecto para profesionales / estudiantes. E... Afegir a favorits 1.450 € Avisa´m si baixa
10 fotos Lloguer Pis N/a. Calle de josé ortega y gasset, madrid Madrid - Lista 73m2 - 2 habitacions - 23,29€/m2 Esta apartmento en Madrid, ofrece un espacio habitable no amueblado de ??m² perfecto para profesionales / estudiantes. E... Afegir a favorits 1.700 € Avisa´m si baixa
10 fotos Lloguer Pis N/a. Calle de josé ortega y gasset, madrid Madrid - Lista 160m2 - 3 habitacions - 20,63€/m2 Esta apartmento en Madrid, ofrece un espacio habitable no amueblado de ??m² perfecto para profesionales / estudiantes. E... Afegir a favorits 3.300 € ha baixat 200 € Avisa´m si baixa
10 fotos Lloguer Pis N/a. Calle de alcántara, madrid Madrid - Lista 55m2 - 1 habitació - 29,07€/m2 Esta apartmento en Madrid, ofrece un espacio habitable no amueblado de ??m² perfecto para profesionales / estudiantes. E... Afegir a favorits 1.599 € Avisa´m si baixa
10 fotos Lloguer Pis N/a. Calle de don ramón de la cruz, madrid Madrid - Lista 65m2 - 2 habitacions - 27,54€/m2 Esta apartmento en Madrid, ofrece un espacio habitable no amueblado de ??m² perfecto para profesionales / estudiantes. E... Afegir a favorits 1.790 € Avisa´m si baixa
10 fotos Lloguer Pis N/a. Calle de don ramón de la cruz, madrid Madrid - Lista 70m2 - 2 habitacions - 22,86€/m2 Esta apartmento en Madrid, ofrece un espacio habitable no amueblado de ??m² perfecto para profesionales / estudiantes. E... Afegir a favorits 1.600 € ha baixat 200 € Avisa´m si baixa
16 fotos Lloguer Pis De juan bravo Madrid - Lista 50m2 - 2 habitacions - 2 banys - 54,00€/m2 ***PISO EN BARRIO SALAMANCA DISPONIBLE DESDE EL 15 DE JUNIO DE 2026*** Descubre este luminoso y moderno piso de alt... Afegir a favorits 2.700 € Avisa´m si baixa
10 fotos Lloguer Pis N/a. Calle de francisco silvela, madrid Madrid - Lista 43m2 - 1 habitació - 37,21€/m2 Esta apartmento en Madrid, ofrece un espacio habitable no amueblado de ??m² perfecto para profesionales / estudiantes. E... Afegir a favorits 1.600 € Avisa´m si baixa
36 fotos 1 Video Lloguer Pis a Lista Madrid - Lista 353m2 - 4 banys - 41,08€/m2 Residencia en Barrio Castellana – Salamanca Ubicada en el entorno más representativo del Distrito de Salamanca, en el... actualitzat fa 13 dies Afegir a favorits 14.500 € Avisa´m si baixa
31 fotos Lloguer Estudi Maria de molina. Estudio en lista, 20 m2, 0 dormitorios, 1 baxf1os, 800 euros Madrid - Lista 20m2 - 1 bany - 40,00€/m2 VIVIENDA DE TEMPORADA. Estudio totalmente a estrenar ideal para estudiantes del IE en María de Molina. Zona con inmejora... Afegir a favorits 800 € Avisa´m si baixa
20 fotos Lloguer Àtic a Lista. Luminoso ático de 125m2 con salón de 60m2 dotado de amplios vent Madrid - Lista 129m2 - 2 habitacions - 2 banys - 20,16€/m2 CAVALIER ALQUILA. Luminoso ático de 125m2 situado a escasos metros de Juan Bravo con salón de 60m2 dotado de amplios ven... actualitzat fa 9 dies Afegir a favorits 2.600 € Avisa´m si baixa