132 fotos Casa Lloguer Casa Carrer nou. Encanto rústico en pleno entorno natural – casa de piedra en tal Talamanca 286m2 - 3 habitacions - 3 banys - 4,20€/m2 Encanto rústico en pleno entorno natural – Casa de piedra en Talamanca Se alquila preciosa casa rústica situada en el encantado... actualitzat fa 11 dies Afegir a favorits 1.200 € Avisa´m si baixa
14 fotos Casa Lloguer Casa a Cardona. Cardona casa diáfana con 2 habitaciones, baño y terraza con vis Cardona 105m2 - 2 habitacions - 1 bany - 7,62€/m2 Imagina despertar cada mañana en una casa que no solo es un lugar donde vivir, sino un espacio donde sentir. En el corazón de un... actualitzat fa 4 dies Afegir a favorits 800 € Avisa´m si baixa
42 fotos Casa Lloguer Casa a Sant Vicenç de Castellet. Dúplex exclusivo con vistas a montserrat Sant Vicenç de Castellet 463m2 - 3 habitacions - 4 banys - 6,48€/m2 Te presentamos este impresionante dúplex que destaca por su amplitud, luminosidad y ubicación privilegiada. Con más de 400 m² co... Afegir a favorits 3.000 € Avisa´m si baixa
14 fotos Casa Lloguer Casa a Balsareny. Negocio de restaurante con vivienda y solar en balsareny Balsareny 579m2 - 4 habitacions - 1 bany - 5,18€/m2 Oportunidad de tener tu negocio en tu propia vivienda, en la población de Balsareny. El edificio se compone de Restaurante en l... Afegir a favorits 3.000 € Avisa´m si baixa
14 fotos Casa Lloguer Casa a Cardona. Casa de planta baja en cardona con 3 hab. dobles y terraza Cardona 89m2 - 3 habitacions - 1 bany - 8,93€/m2 Una vivienda con carácter, totalmente reformada para ofrecer el máximo confort. Descubre esta acogedora casa de planta baja en... Afegir a favorits 795 € ha baixat 55 € Avisa´m si baixa
38 fotos Casa adosada Lloguer Casa adossada Carrer del pla. Casa amplia y confortable a los pies de montserrat Monistrol de Montserrat 150m2 - 3 habitacions - 2 banys - 6,27€/m2 CASA COMPUESTA EN LA PLANTA BAJA DE PARQUING PARA UNA PLAZA, EN LA PRIMERA PLANTA TENEMOS COCINA OFFICE Y SALÓN COMEDOR, UNA HAB... actualitzat fa 6 dies Afegir a favorits 940 € Avisa´m si baixa