Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
480 €
Avisa´m si baixa
Lloguer pis amb aparcament a Almendralejo
Característiques principals
- 70 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 6,86 €/m2
Informació detallada
Se alquila precioso y luminoso piso situado cerca de la estación de autobuses, polideportivo municipal y Centro Cultural Universitario Santa Ana de Almendralejo. Dispone de dos habitaciones, salón, cocina, cuarto de baño, plaza de garaje y un cuarto de trastero. La vivienda se encuentra equipada con aire acondicionado.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 70 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
- Traster
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Moblat
- Aire Acondicionat
- Planta número 2
- Any construcció 2008
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Calle José Pérez Jiménez
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
480 € Preu de l´anunci
7,44 €/m2€/m2 provincia
6,86 €/m2€/m2 de l´anunci
8% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats