Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
2.800 €
Avisa´m si baixa
Lloguer pis amb calefacció a Dreta de l´Eixample Barcelona
Característiques principals
- 107 m2
- 2 hab.
- 2 banys
- 26,17 €/m2
Informació detallada
Fantástico piso de 107m en alquiler temporal junto a Rambla Catalunya Barcelona
Vive una experiencia barcelonesa única en este elegante piso de 107 m², ubicado en la calle Provença, a escasos metros de la emblemática Rambla Catalunya. Situado en pleno centro de Barcelona, rodeado de comercios, restaurantes y con excelentes conexiones de transporte, es el lugar ideal para una estancia temporal con todas las comodidades.
El piso está completamente amueblado y equipado, listo para entrar a vivir. Dispone de 2 amplias habitaciones, 2 baños completos y plaza de aparcamiento incluida. Es exterior a calle, muy luminoso, y se encuentra en una finca con servicio de conserjería.
Una oportunidad ideal para disfrutar del estilo de vida barcelonés en una de las mejores zonas de la ciudad. [IW]
última modificació
Información del precio
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 107 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Calefacció
- Aire Acondicionat
- Planta número 1
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Dreta de l´Eixample provenza
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
2.800 € Preu de l´anunci
33,97 €/m2€/m2 distrito
26,17 €/m2€/m2 de l´anunci
23% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats