Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.000 €
Avisa´m si baixa
Lloguer pis a Benajarafe
Característiques principals
- 130 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 7,69 €/m2
Informació detallada
Vivienda de 3 dormitorios y 2 baños junto a la playa de Benajarafe
Posibilidad de alquiler temporal mínimo 10 meses o larga temporada
Disponible desde el 1 de julio de 2026
Se alquila bonita vivienda con vistas al mar y frente a la playa de Benajarafe, primera planta de casa con entrada directa e independiente.
Se compone de gran distribuidor a estancias, amplio salón con salida a terraza y balcón, gran cocina con acceso mediante a escaleras a una segunda terraza, 3 amplios dormitorios y 2 baños.
Indispensable para el alquiler poder acreditar solvencia económica
Para más información puede contactar por mensaje de WhatsApp al , José Antonio.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 130 m2
- Terrassa 20 m2
- 2 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
1.000 € Preu de l´anunci
13,41 €/m2€/m2 comarca
7,69 €/m2€/m2 de l´anunci
43% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats