Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.200 €
Avisa´m si baixa
Lloguer pis amb calefacció aparcament piscina a Campello Pueblo Campello (el)
Característiques principals
- 85 m2
- 2 hab.
- 2 banys
- 14,12 €/m2
Informació detallada
PISO NUEVO A ESTRENAR VACIO SIN MUEBLES.
PISO CUARTO DE ALTURA CON ASCENSOR,PISO NUEVO A ESTRENAR, VISTAS DESPEJADAS Y SE VE EL MAR,PISO VACIO SIN MUEBLES SIN ELECTRODOMESTICOS, AIRE ACONDICIONADO POR CONDUCTOS, VITRO, HORNO, CAMPANA EXTRACTORASALON COMEDOR TERRAZA AMPLIA, VISTAS DESPEJADAS Y SE VE EL MAR, COCINA AMERICANA ABIERTA AL SALON,, 2 DORMITORIOS CON ARMARIOS EMPOTRADOS, 2 BAÑOS COMPLETOS UNO DE ELLOS CON DUCHA EN SUITE, EL PISO TODO ES EXTERIOR,PLAZA DE GARAJE EN SOTANO, TRASTERO, PISCINA COMUNITARIA, ZONA INFANTIL, VENTANAS DE CLIMALIT, PUERTAS LISAS BLANCAS, PAREDES LISAS, SOLEADO ORIENTACION ESTE SUR.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 85 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office
- Traster
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Sense moblar
- Aire Acondicionat
- Any construcció 2026
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Ascensor
- Piscina Comunitària
Galeria
Ubicació
Campello Pueblo Calle Alcalde Pepe Carratalá
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
1.200 € Preu de l´anunci
12,84 €/m2€/m2 población
14,12 €/m2€/m2 de l´anunci
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats