Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Lloguer pis a Lekunberri

Alde Zaharra

  • 70 m2
  • 2 hab.
  • 2 banys
  • 10,71 €/m2

Alquiler lekunberri

Vivienda centrica en muy buen estado y amueblada
Electrodomesticos a estrenar
Muy soleada y completamente exterior

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 70 m2
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Moblat
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1992
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    D
    259 kW h m2 / año
    Emisiones:
    D
    63 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Sense ascensor
Anunci: 29781000000650

Ubicació

Alde Zaharra

Navega pel mapa fent clic a sobre
750 € Preu de l´anunci
11,94 €/m2€/m2 provincia
10,71 €/m2€/m2 de l´anunci
10% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Lekunberri
 

Contactar ANA INTXAUSTI INMOBILIARIA

Referència de l´anunci habitaclia/Alquiler lekunberri:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…