Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
950 €
Avisa´m si baixa
Lloguer pis amb calefacció aparcament a Crucero León
Característiques principals
- 130 m2
- 4 hab.
- 2 banys
- 7,31 €/m2
Informació detallada
Amplia vivienda sin amueblar situada en el Paseo Salamanca con vistas al rio.
Tiene una superficie de 130 m2, distribuidos en cuatro dormitorios (tres con armarios empotrados), salón, cocina equipada y dos baños.
La calefacción de gas con caldera individual y los gastos de comunidad están incluidos en el precio de renta.
Dispone de plaza de garaje y trastero ubicados en el mismo inmueble.
No admiten mascotas. Imprescindible seguro de alquiler.
IMPRESCINDIBLE NOMINA Y CONTRATO DE TRABAJO
última modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 130 m2
- 2 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
950 € Preu de l´anunci
8,91 €/m2€/m2 población
7,31 €/m2€/m2 de l´anunci
18% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats