Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.300 €
Avisa´m si baixa
Lloguer pis amb calefacció a Sol Madrid
Característiques principals
- 35 m2
- 1 bany
- 37,14 €/m2
Informació detallada
Moderno estudio en alquiler en Centro, Madrid
Este moderno estudio en la calle de Preciados, en Centro, mide 35 m² y está equipado con aire acondicionado. La habitación principal está amueblada con una cama doble, sofá y televisión, y también hay una zona de cocina con fregadero, tostadora, cafetera, fogones y lavavajillas.
Esta increíble ubicación central será una base fantástica para explorar la ciudad, con tiendas, cafeterías, restaurantes y atracciones culturales justo a la vuelta de la esquina. La icónica Gran Vía está a la vuelta de la esquina del apartamento, y puedes caminar hasta la Puerta del Sol en solo 6 minutos.
última modificació
Distribució
- Superfície 35 m2
- 1 bany
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
1.300 € Preu de l´anunci
32,40 €/m2€/m2 distrito
37,14 €/m2€/m2 de l´anunci
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats