1 Foto 1 Video Lloguer Pis a Lista. Apartamento de 1 dormitorio en alquiler en lista, madrid. Madrid - Lista 1m2 - 1 habitació - 1 bany - 2.300,00€/m2 Descubra este elegante y bien equipado apartamento de 1 dormitorio ubicado en el encantador barrio de Lista, Madrid. El... Afegir a favorits 2.300 € Avisa´m si baixa
1 Foto Lloguer Pis a Calle maldonado 51. Piso 4 habitaciones alquiler madrid Madrid - Lista 211m2 - 4 habitacions - 3 banys - 17,06€/m2 **Vivienda premium en alquiler con terraza, garaje y trastero en calle Maldonado - Barrio de Lista, distrito de Salamanc... actualitzat fa 3 dies Afegir a favorits 3.599 € ha baixat 186 € Avisa´m si baixa
1 Foto Lloguer Pis Calle de josé ortega y gasset. Piso en alquiler en madrid Madrid - Lista 60m2 - 2 habitacions - 1 bany - 26,67€/m2 Agencia inmobiliaria de MADRID - zona SALAMANCA - zona LISTA. Alquila en calle José Ortega y Gasset. Descubre este encan... Afegir a favorits 1.600 € Avisa´m si baixa
25 fotos Lloguer Pis a Calle de montesa 32. ********disponible desde el 1 de febrero 2026************* Madrid - Lista 35m2 - 1 habitació - 1 bany - 40,00€/m2 Homes2rent presenta Magnifico Apartamento totalmente reformado, se alquila amueblado, situado en la mejor zona del Barri... Afegir a favorits 1.400 € Avisa´m si baixa
22 fotos Lloguer Apartament Calle del general pardiñas. Apartamento amueblado junto a plaza marqués de salamanca Madrid - Lista 59m2 - 1 habitació - 1 bany - 27,12€/m2 Amplio apartamento amueblado situado entre las calles Ayala y Don Ramón de la Cruz, muy cerca de la Plaza del Marqués de... actualitzat fa 11 dies Afegir a favorits 1.600 € ha baixat 100 € Avisa´m si baixa
15 fotos Lloguer Pis De josé ortega y gasset. Piso en alquiler en salamanca lista, 1 dormitorio. Madrid - Lista 55m2 - 1 habitació - 1 bany - 25,45€/m2 DOMUM REALTY Alquila: ¡Precioso piso reformado en barrio Salamanca, zona Lista! *** DISPONIBILIDAD INMEDIATA *** Par... Afegir a favorits 1.400 € Avisa´m si baixa
15 fotos Lloguer Pis Del general pardiñas Madrid - Lista 71m2 - 2 habitacions - 1 bany - 23,94€/m2 REAL ESTATE BARRIO SALAMANCA ofrece en alquiler este estupendo piso reformado situado en la calle General Pardiñas. La... actualitzat fa 4 dies Afegir a favorits 1.700 € Avisa´m si baixa
28 fotos Lloguer Pis a Lista. Piso en venta en lista28006 Madrid - Lista 223m2 - 4 habitacions - 4 banys - 20,18€/m2 MONTELI LUXURY REALTY, comercializa fantástica vivienda exterior en alquiler, ubicada en una de las calles más represen... Afegir a favorits 4.500 € Avisa´m si baixa