Local Comercial De joan reglà. Local en venta en figueres
Figueres - Centre
437m2 - 644€/m2
El local actualmente se encuentra okupado, por lo que no se puede visitar. Distribuído en 437m2. En la zona de la estac...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Figueres - Centre
437m2 - 644€/m2
Figueres - Eixample-Horta Capallera
271m2 - 387€/m2
¿Quieres comprar un local comercial en Figueres? Excelente oportunidad de adquirir en propiedad este local comercial en...
Roses - Santa Margarida
418m2 - 393€/m2
Oportunidad de Inversión: Local Comercial Ocupado en Roses Se ofrece en venta local comercial ubicado en Avenida del Na...
Figueres - Centre
100m2 - 1.250€/m2
CEIGRUP-F.COMPANY.- Local comercial en venta, a reformar ubicado en la emblemática Plaça de les Patates, uno de los punt...
Llançà - Carboneres - La Farella
403m2 - 400€/m2
NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR Excelente oportunidad de adquirir este local comercial ubicado en e...
Escala (L´) - Port - La Clota - Puig Sec
135m2 - 874€/m2
CEIGRUP-F.COMPANY.- Local comercial en venda, situat al municipi de l´Escala, a tan sols 28 km de Figueres. Aquest espai compta amb una superfície de 135 m² i està ubicat a la planta baixa dun edifici residencial. El local disposa d´accés directe tant des del carrer principal com des del pati interior de l´edifici. Està completament condicionat i està distribuït en diverses zones: una àrea d´atenció al públic, una barra central amb bany i un ampli espai lliure al voltant. A més, inclou un magatzem per a emmagatzematge addicional. A la part frontal del local, hi ha una terrassa coberta de 27 m², ideal per a diverses activitats comercials. Per a més informació o per programar una visita, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres....
Roses - Centre
138m2 - 725€/m2
Local Comercial en venta en Roses y con 138 m2....
Roses - Santa Margarida
64m2 - 2.719€/m2
CEIGRUP-F.COMPANY.- Local nº 2. Local en venta de nueva construcción, a 200 mts de la playa. Consta de una superficie ut...
Roses - Santa Margarida
LOCAL COMERCIAL, ACTUALMENT HI HA UNA IMMOBILIÀRIA. AQUESTA SITUAT A L´AVINGUDA PRINCIPAL. TOTALMENT REFORMAT SEGONS NORMATIVA. DISPOSA D´UNA QUART DE BANY I UN OFFICE....
Figueres - Centre
98m2 - 2.347€/m2
Local Comercial en venda en Figueres, Centre Figueres de 98 m 2 per 230.000 €...
Roses - Centre
82m2 - 2.341€/m2
ROSAS, ROSES:...
Figueres - Eixample-Horta Capallera
79m2 - 1.075€/m2
Local Comercial en venda en Figueres, Eixample-Horta Capallera Figueres de 79 m 2 per 84.963 €...
Roses - Centre
80m2 - 1.625€/m2
Local Comercial en venda en Roses, Centre Roses de 80 m 2 per 130.000 €...
Figueres - Eixample-Horta Capallera
39m2 - 1.218€/m2
Local Comercial en venda en Figueres, Eixample-Horta Capallera Figueres de 39 m 2 per 47.489 €...
Roses - Centre
120m2 - 1.017€/m2
Ponemos a la venta este magnífico local comercial de 120 m², que destaca por su excelente distribución y su gran versati...