27 fotos Pis a L´Illa Perduda. Piso en venta 115 metros vistas despejadas balcón grande cerca d Valencia - L´Illa Perduda 99m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.838€/m2 Inmobiliaria Sorolla presenta este magnífico piso en venta, con una superficie de 115 metros cuadrados que ofrece un amp... actualitzat fa 14 hores Afegir a favorits 380.000 € Avisa´m si baixa
36 fotos Pis a L´Illa Perduda. Se vende piso en valencia Valencia - L´Illa Perduda 106m2 - 3 habitacions - 2 banys - 6.792€/m2 Nova Paiporta inmobiliaria vende piso en Valencia. Recién reformado con todos los detalles, listo para entrar a vivir. ... Afegir a favorits 720.000 € Avisa´m si baixa
23 fotos Pis a La Bega Baixa - Plaza Xúquer. Piso en venta en calle de ramon llull Valencia - La Bega Baixa - Plaza Xúquer 79m2 - 3 habitacions - 1 bany - 5.430€/m2 **Piso en venta en Ramón Llulls - ¡Una oportunidad única! ** Este espectacular piso reformado de 79 m² es ideal para qu... Afegir a favorits 429.000 € Avisa´m si baixa
27 fotos Pis a Ruben dario 14. 10ª planta con vistas y potencial infinito en valencia Valencia - La Bega Baixa - Plaza Xúquer 114m2 - 3.421€/m2 Presentamos una propiedad que combina ubicación estratégica, altura y amplitud en una de las zonas más dinámicas y deman... actualitzat fa 4 dies Afegir a favorits 390.000 € Avisa´m si baixa
50 fotos Pis a La Carrasca. Vivienda en venta en la zona de algirós Valencia - La Carrasca 151m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.272€/m2 Vivienda de 151 m² en Paseo de Facultades, en una de las zonas más demandadas por su equilibrio entre servicios, zonas v... actualitzat fa 12 dies Afegir a favorits 645.000 € Avisa´m si baixa
20 fotos Pis a L´Amistat. Vivienda de diseño en zona l'amistad-algiros Valencia - L´Amistat 70m2 - 2 habitacions - 1 bany - 2.929€/m2 Benicasa vende esta preciosa vivienda REFORMADA Y AMUEBLADA en buena zona de L' Amistad-Algirós lista para entrar a vivi... Afegir a favorits 205.000 € Avisa´m si baixa
17 fotos Pis Carrer de l'alguer Valencia - L´Illa Perduda 115m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.304€/m2 Vivienda de 3 habitaciones con terraza y trastero - Amplia y luminosa vivienda de 3 habitaciones, ideal para familias o... Afegir a favorits 380.000 € Avisa´m si baixa
26 fotos 1 Video Pis Avinguda del cardenal benlloch Valencia - L´Amistat 96m2 - 4 habitacions - 1 bany - 3.854€/m2 Descubre este encantador piso de 96 m² en venta, ideal para familias o para quienes buscan espacio y posibilidades de re... visita virtual Afegir a favorits 370.000 € ha baixat 20.000 € Avisa´m si baixa
33 fotos Pis Calle seneca Valencia - L´Amistat 99m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.727€/m2 Piso reformado a estrenar, muy luminoso y con gran terraza de 60 m2 en ubicación inmejorable Se vende fantástico piso t... Afegir a favorits 369.000 € ha baixat 30.000 € Avisa´m si baixa
33 fotos Pis Calle seneca Valencia - L´Amistat 99m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.727€/m2 Vivienda prácticamente nueva con balcón y terraza en Algirós, Valencia LA CASA AGENCY presenta esta excelente vivienda... Afegir a favorits 369.000 € ha baixat 30.000 € Avisa´m si baixa
33 fotos Pis Calle seneca Valencia - L´Amistat 99m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.727€/m2 Oportunidad en Valencia: vivienda amplia, luminosa y con excelente potencial Se vende piso exterior de 150 m2 construid... Afegir a favorits 369.000 € ha baixat 30.000 € Avisa´m si baixa
32 fotos Pis Plaça de fra lluís colomer Valencia - La Carrasca 124m2 - 4 habitacions - 2 banys - 3.427€/m2 LA CASA AGENCY PRESENTA... Magnífica vivienda de 124 m2 construidos situada en el barrio de La Carrasca, una de las zon... Afegir a favorits 425.000 € Avisa´m si baixa
31 fotos Pis Carrer de l'escultor alfons gabino Valencia - Ciutat Jardí 164m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.476€/m2 Valencia Capital Amplia vivienda de 155 m2 útiles en séptima planta con ascensor - luminosidad, amplitud y excelente ub... Afegir a favorits 570.000 € Avisa´m si baixa
38 fotos Pis Plaça de fra lluís colomer Valencia - La Carrasca 124m2 - 4 habitacions - 2 banys - 3.427€/m2 AT - AP - LA CASA AGENCY PRESENTA... Magnífica propiedad de 124 m2 construidos situada en el barrio de La Carrasca, una... Afegir a favorits 425.000 € Avisa´m si baixa