Apartament a Villamartín-Las Filipinas
Orihuela - Villamartín-Las Filipinas
63m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.205€/m2
Apartament en venda en Orihuela, Villamartín-Las Filipinas, Orihuela Costa Orihuela de 63 m 2 amb 2 habitacions per 264.900 €...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Orihuela - Villamartín-Las Filipinas
63m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.205€/m2
Orihuela - Villamartín-Las Filipinas
70m2 - 2 habitacions - 2 banys - 2.714€/m2
Apartament en venda en Orihuela, Villamartín-Las Filipinas, Orihuela Costa Orihuela de 70 m 2 amb 2 habitacions per 190.000 €...
Orihuela - Villamartín-Las Filipinas
72m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.153€/m2
Àtic en venda en Orihuela, Villamartín-Las Filipinas, Orihuela Costa Orihuela de 72 m 2 amb 2 habitacions per 299.000 €...
Orihuela - Villamartín-Las Filipinas
68m2 - 2 habitacions - 1 bany - 2.471€/m2
Apartament en venda en Orihuela, Villamartín-Las Filipinas, Orihuela Costa Orihuela de 68 m 2 amb 2 habitacions per 168.000 €...
Orihuela - Lomas de Campoamor - Las Ramblas
75m2 - 2 habitacions - 1 bany - 2.467€/m2
Apartament en venda en Orihuela, Lomas de Campoamor - Las Ramblas, Orihuela Costa Orihuela de 75 m 2 amb 2 habitacions per 185.000 €...
Orihuela - Villamartín-Las Filipinas
63m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.205€/m2
Orihuela - Villamartín-Las Filipinas
72m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.153€/m2
Pilar de la Horadada - Mil Palmeras
83m2 - 3 habitacions - 2 banys - 5.422€/m2
Apartament en venda en Pilar de la Horadada, Mil Palmeras Pilar de la Horadada de 83 m 2 amb 3 habitacions per 450.000 €...
Torrevieja - Las Piscinas Naturales
64m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.375€/m2
Apartament en venda en Torrevieja, Las Piscinas Naturales, Playa del Cura Torrevieja de 64 m 2 amb 2 habitacions per 280.000 €...
Pilar de la Horadada - El Pinar de Campoverde
82m2 - 2 habitacions - 2 banys - 3.658€/m2
Apartament en venda en Pilar de la Horadada, El Pinar de Campoverde Pilar de la Horadada de 82 m 2 amb 2 habitacions per 299.950 €...
Torrevieja - El Molino
- 3 habitacions - 2 banys
Apartament en venda en Torrevieja, El Molino, Centro Torrevieja amb 3 habitacions per 295.000 €...
Orihuela - Molins - Campanete - San Bartolomé
56m2 - 2 habitacions - 1 bany - 1.249€/m2
Precioso atico de 2 dormitorios, 1 baño y 20m2 de Solarium en San Bartolome. La vivienda cuenta con salón con acceso a u...
Orihuela - Molins - Campanete - San Bartolomé
56m2 - 2 habitacions - 1 bany - 1.249€/m2
Orihuela - Molins - Campanete - San Bartolomé
56m2 - 2 habitacions - 1 bany - 1.249€/m2
Daya Nueva
80m2 - 2 habitacions - 1 bany - 1.125€/m2
Ático con vistas a la montaña en Daya Nueva. La vivienda cuenta con salón con acceso a un balcón que sube a un solarium...
Rafal
Habitatges en Rafal, Habitatges Rafal per 198.000 €...