36 fotos Casa Casa a Morentin. Casa con bajera en morentin Morentin 274m2 - 6 habitacions - 2 banys - 653€/m2 Casa en Morentin en excelente estado, sólida construcción del año 1980 con estructura de hormigón. Con CÉDULA DE HABITABILIDAD. ... Premium Afegir a favorits Oportunitat 179.000 € Avisa´m si baixa
31 fotos Casa Casa a Morentin. Casa en morentin Morentin 315m2 - 4 habitacions - 4 banys - 317€/m2 INMOBILIARIA MUGA ofrece casa de pueblo en Morentin, 252 mts de vivienda y 63 de almacen. En planta baja tiene el almacen, 1 bañ... Afegir a favorits 100.000 € ha baixat 14.000 € Avisa´m si baixa
21 fotos Es troba a Ayegui Pis a Ayegui. Piso con bajera en ayegui Ayegui 97m2 - 3 habitacions - 1 bany - 1.536€/m2 Precioso piso en Ayegui con bajera incluida, perfectamente distribuido, muy luminoso y totalmente exterior. La vivienda dispone... Afegir a favorits 149.000 € Avisa´m si baixa