Apartament a Parque Central
Estepona - Parque Central
122m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.262€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 122 m 2 amb 3 habitacions per 520.000 €...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Estepona - Parque Central
122m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.262€/m2
Estepona - Parque Central
105m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.133€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 105 m 2 amb 2 habitacions per 434.000 €...
Estepona - Parque Central
181m2 - 3 habitacions - 3 banys - 3.586€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 181 m 2 amb 3 habitacions per 649.000 €...
Estepona - Parque Central
101m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.891€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 101 m 2 amb 3 habitacions per 393.000 €...
Estepona - Parque Central
120m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.006€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 120 m 2 amb 3 habitacions per 480.700 €...
Estepona - Parque Central
130m2 - 2 habitacions - 2 banys - 3.838€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 130 m 2 amb 2 habitacions per 499.000 €...
Estepona - Parque Central
199m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.357€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 199 m 2 amb 3 habitacions per 867.000 €...
Estepona - Parque Central
143m2 - 2 habitacions - 2 banys - 8.951€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 143 m 2 amb 2 habitacions per €...
Estepona - Parque Central
177m2 - 2 habitacions - 2 banys - 3.384€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 177 m 2 amb 2 habitacions per 599.000 €...
Estepona - Parque Central
89m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.337€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 89 m 2 amb 3 habitacions per 386.000 €...
Estepona - Parque Central
107m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.626€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 107 m 2 amb 3 habitacions per 495.000 €...
Estepona - Parque Central
93m2 - 2 habitacions - 2 banys - 4.823€/m2
Apartament en venda en Estepona, Parque Central, Estepona Pueblo Estepona de 93 m 2 amb 2 habitacions per 448.500 €...
Estepona - Parque Central
214m2 - 3 habitacions - 2 banys - 7.005€/m2
Boost 365 Real Estate tiene el orgullo de presentar una auténtica joya arquitectónica. No es solo un apartamento; es una...
Estepona - Parque Central
72m2 - 2 habitacions - 2 banys - 11.042€/m2
Nueva promoción de apartamentos de obra nueva en Estepona, un proyecto exclusivo que combina un diseño moderno y funcion...
Estepona - Parque Central
150m2 - 2 habitacions - 2 banys - 7.000€/m2
Disfruta del lujo costero en este impresionante apartamento de 2 dormitorios frente al mar, ubicado en uno de los desarr...
Estepona - Huerta Nueva
Habitatges en Estepona, Habitatges Huerta Nueva Estepona per 460.000 €...