Pis a Carrer de conchita piquer 5. Inversion en valencia alta rentabilidad Valencia - El Calvari 105m2 - 5 habitacions - 2 banys - 2.267€/m2 REF 6195 Piso en Valencia en Zona Campanar, actualmente alquilado por habitaciones generando ingresos pasivos de 2.000€... Afegir a favorits 238.000 € Avisa´m si baixa
Pis Carrer del músic peydró. Piso en ciutat vella Valencia - El Mercat 75m2 - 3 habitacions - 1 bany - 4.467€/m2 LLave90 Blasco Ibáñez, te ofrece esta estupenda vivienda en el centro, junto al mercado central, inmejorable ubicación.... Afegir a favorits 335.000 € Avisa´m si baixa
Pis Carrer de cadis. Se vende piso en ruzafa, valencia Valencia - Russafa 98m2 - 3 habitacions - 1 bany - 3.622€/m2 ROMERO ELITE HOMES S. L, os presta ésta maravillosa propiedad situada en el corazón de Valencia. No se puede publicar l... Afegir a favorits 355.000 € ha baixat 3.000 € Avisa´m si baixa
Pis Carrer de mateu i sanç. Se vende piso en patraix Valencia - La Raïosa 136m2 - 4 habitacions - 3 banys - 2.721€/m2 Por protección de datos no se puede publicar las fotos. Nos podemos poner en contacto vía y facilitar todo lo... Afegir a favorits 370.000 € ha baixat 8.000 € Avisa´m si baixa
Pis a Morvedre. Piso en venta en valencia Valencia - Morvedre 131m2 - 4 habitacions - 2 banys - 3.015€/m2 SE VENDE PISO EN MORVEDRE Ubicado en una finca construida en 2005 con ascensor a cota cero, ofrece un espacio moderno y... Afegir a favorits 395.000 € ha baixat 30.000 € Avisa´m si baixa
Pis a Nou Moles Valencia - Nou Moles 124m2 - 3 habitacions - 2 banys - 2.903€/m2 ¡Descubre tu nuevo hogar en este espectacular piso de 124 m²! Situado en una tercera planta con ascensor, este inmueble... actualitzat fa 8 dies Afegir a favorits 360.000 € Avisa´m si baixa
Pis a Nou Moles. Piso en venta en valencia Valencia - Nou Moles 144m2 - 3 habitacions - 2 banys - 2.569€/m2 Descubre esta amplia vivienda en el barrio de Nou Moles, en el distrito de L'Olivereta, Valencia. Con una superficie de... Afegir a favorits 370.000 € Avisa´m si baixa
Pis a Russafa. Piso en venta en valencia Valencia - Russafa 125m2 - 4 habitacions - 2 banys - 3.960€/m2 Ático en venta en Ruzafa - ¡Tu nuevo hogar te espera! Descubre este espectacular ático en el corazón de Ruzafa, un bar... Afegir a favorits 495.000 € Avisa´m si baixa
Pis a Barrio de Benimaclet. Piso en venta en valencia Valencia - Barrio de Benimaclet 100m2 - 3 habitacions - 3.699€/m2 ¡Descubre tu nuevo hogar en el encantador barrio de Benimaclet! Este luminoso piso de 100 m² construidos te ofrece todo... Afegir a favorits 369.900 € Avisa´m si baixa
Pis a Ciutat de les Ciències i de les Arts - Justicia Valencia - Ciutat de les Ciències i de les Arts - Justicia 91m2 - 2 habitacions - 2 banys - 3.901€/m2 Te presentamos esta acogedora vivienda,que se distingue por su diseño y distribución. Cuenta con un espacio de 91 metros... actualitzat fa 2 dies Afegir a favorits 355.000 € ha baixat 43.000 € Avisa´m si baixa
Pis a La Torre Valencia - La Torre 104m2 - 3 habitacions - 1 bany - 817€/m2 Vivienda ideal inversores, está alquilada hasta el 25-05-2029, barrio de LA TORRE, tiene 3 dormitorios y cuarto de baño... Afegir a favorits 85.000 € Avisa´m si baixa
Pis a Torrefiel Valencia - Torrefiel 90m2 - 5 habitacions - 2 banys - 2.611€/m2 Se vende amplio piso reformado y en excelente estado de conservación, situado en una segunda planta real sin ascensor. L... Afegir a favorits 235.000 € ha baixat 20.000 € Avisa´m si baixa
Pis a Av/ ausiàs march 26. Se vende piso Valencia - Malilla 138m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.348€/m2 ?? SE VENDE PISO Se vende piso en excelente ubicación, listo para entrar a vivir. Muy luminoso, con todas las comodidade... Afegir a favorits 600.000 € Avisa´m si baixa
Pis a San juan de la peña 33 Valencia - Els Orriols 60m2 - 3 habitacions - 2.000€/m2 Valencia. Piso en venta tras reforma. 4ª planta sin ascensor. Ventanas nuevas, instalación eléctrica y fontanería renova... Afegir a favorits 120.000 € Avisa´m si baixa
Pis a Segarria 6. Amplio piso Valencia - Barrio Benicalap 155m2 - 5 habitacions - 2 banys - 1.710€/m2 PISO EXTERIOR BALCON Y ASCENSOR 3 CAMAS DOBLES Y DOS INDIVIDUALES CABEN MESAS DE ESTUDIO. MUCHOS ARMARIOS AL LADO DEL TR... Afegir a favorits 265.000 € Avisa´m si baixa
Obra nova VERA I Valencia - Nou Benicalap Habitatges en Valencia, Habitatges Nou Benicalap Valencia per 280.000 €... des de 280.000 €