41 fotos Chalet Xalet Plaça de la vila. Magnífica casa de planta baja y piscina mas 4 apartamentos indep Viladamat 600m2 - 11 habitacions - 7 banys - 1.158€/m2 Magnífica casa de planta baja y piscina mas 4 apartamentos independientes a 10 minutos del mar (Sant Martí de Empúries, L'Escala... actualitzat fa 8 dies Afegir a favorits 695.000 € Avisa´m si baixa
50 fotos Casa Casa a Carrer de l'escala 15. Con piscina privada y licencia turística Viladamat 278m2 - 4 habitacions - 2 banys - 2.194€/m2 ¡Tengo licencia turística! Dicen que las mejores historias no se escriben, se viven. Yo soy una de ellas. Nací en Viladamat, es... Afegir a favorits 610.000 € ha baixat 40.000 € Avisa´m si baixa
50 fotos 1 Video Masía Masia Carrer de la creu. Alt empordà, viladamat, masia.. Viladamat 480m2 - 6 habitacions - 5 banys - 1.990€/m2 Masía del siglo XIV y XV, 480m2 construidos sobre una parcela de 1.715m2 y diferentes anejos más. Últimas actualizaciones realiz... visita virtual actualitzat fa 14 dies Afegir a favorits 955.000 € Avisa´m si baixa
2 fotos Casa Casa a Viladamat. Casa en viladamat Viladamat 209m2 - 3 habitacions - 1 bany - 1.675€/m2 Excelente oportunidad de adquirir esta vivienda en propiedad ubicada en esta localidad. Disponemos de este inmueble en edificio... Afegir a favorits 350.000 € Avisa´m si baixa
28 fotos Es troba a Armentera (L´) Dúplex N/a. El apartamento consta con una vivienda en la primera planta refo Armentera (L´) 285m2 - 3 habitacions - 2 banys - 1.291€/m2 El apartamento consta con una vivienda en la primera planta reformada en 2024 que incluye tres dormitorios, salón-comedor, dos b... actualitzat ahir Afegir a favorits 368.000 € Avisa´m si baixa
38 fotos Es troba a Armentera (L´) Dúplex a Armentera (L´). Planta baixa i pis al centre reformat Armentera (L´) 285m2 - 3 habitacions - 2 banys - 1.291€/m2 Fantàstic pis dúplex totalment reformat amb molt encant conservant els elements de casa rústica de poble amb totes les comoditat... Afegir a favorits Oportunitat 368.000 € ha baixat 17.000 € Avisa´m si baixa