4 fotos Terreny residencial a Carrer dels campaners 3. Solar planer en el bonic poble de seva amb tots els serveis a to Seva 501m2 - 240€/m2 Terreny edificable en el nucli urbà de la bonica població de Seva, amb una superfície 501 m², on podràs construir la cas... Afegir a favorits 120.000 € Avisa´m si baixa
6 fotos 1 Video Terreny residencial a Seva. En plena naturaleza y cerca del golf Seva 941m2 - 58€/m2 Imagina construir tu casa aquí… en plena naturaleza y cerca del golf. Parcela urbanizable en Seva (El Pinós) cerca del... Afegir a favorits 55.000 € Avisa´m si baixa
6 fotos Terreny residencial a Seva. Terreny residencial disponible a seva Seva 756m2 - 66€/m2 Gran terreny edificable en venda a la zona del Pinós (Seva). Aquest ampli terreny de gairebé 800 m² disposa d'una ubica... Afegir a favorits 50.000 € Avisa´m si baixa
12 fotos Solar industrial a Seva. Solar en venta en sant miquel de balenyàseva Seva Este solar de 305,7 m² en Seva es una oportunidad única para construir la casa de tus sueños. Su superficie edificable y... Afegir a favorits 188.000 € Avisa´m si baixa
12 fotos Solar industrial a Seva. Venta de un solar en seva Seva Este solar de 305,7 m² en Seva es una oportunidad única para construir la casa de tus sueños. Su superficie edificable y... Afegir a favorits 108.000 € ha baixat 7.000 € Avisa´m si baixa
12 fotos Solar industrial a Seva. Terreno en venta en sant miquel de balenyà seva Seva Este terreno en venta en Sant Miquel de Balenyà (Seva) es una oportunidad única, con una superficie total de 300,08 m² y... Afegir a favorits 80.000 € ha baixat 20.000 € Avisa´m si baixa
9 fotos Terreny residencial a Seva. Terreno venta seva Seva 1.362m2 - 55€/m2 Terreno de 1362m situado en Seva urbanización el Pinós, plano y esquinero, fácil acceso a la C-17.... Afegir a favorits 75.000 € Avisa´m si baixa
4 fotos Terreny residencial De montserrat roig. Descripción Seva 310m2 - 287€/m2 Terreno en Sant Miquel de Balenyà, de 310 metros. Situado en una zona residencial tranquila, cerca de todos los servicio... Afegir a favorits 89.000 € Avisa´m si baixa
3 fotos Terreny residencial De serrabardina. Descripción Seva 800m2 - 105€/m2 Terreno de 800 metros situado en Seva, urbanización Serrabardina. Dispone de informe geotécnico y topográfico. Terreno l... Afegir a favorits 83.600 € Avisa´m si baixa
3 fotos Terreny residencial Callejon montanya. Parcela edificable en zona privilegiada de el brull Seva 2.000m2 - 75€/m2 A los pies del Montseny, muy cerca del campo de golf Montanyà, y no menos cerca del famoso Hotel Montanyà frecuentado po... Afegir a favorits 149.000 € Avisa´m si baixa
5 fotos Terreny residencial a Seva. Solar en venta Seva 900m2 - 133€/m2 900 m² solar, edificacion para una torre, tambien se puede dividir en dos solares para dos torres, ubicado cerca del cen... Afegir a favorits 120.000 € Avisa´m si baixa
5 fotos Terreny residencial a Seva. 2 parcelles en venda a seva Seva 1.020m2 - 243€/m2 2 PARCELAS EN VENTA. PARCELA 1: 119.000€ PARCELA 2 (ESQUINERA): 129.000€ AICAT 6536 COL. 11077 La experiencia... Afegir a favorits 248.000 € ha baixat 17.000 € Avisa´m si baixa
2 fotos Terreny residencial a Josep trueta 8. Oportunitat solar en venda seva el muntanyà Seva 1.002m2 - 38€/m2 En venda solar edificable a la urb. Del Muntanyà, zona El Pinós, a 1 minut del a C-17, bona connexió amb Vic i Barcelon... actualitzat fa 5 dies Afegir a favorits 38.000 € Avisa´m si baixa
5 fotos Terreny residencial a Seva. Solar en venta Seva 950m2 - 174€/m2 750 m² solar, situado en la entrada de Seva, vallado, para la construcción de una torre, Oportunidad, muy buen precio..!... Afegir a favorits 165.000 € Avisa´m si baixa
4 fotos Terreny residencial a Seva. Solar para construir la casa de tus sueños Seva 750m2 - 80€/m2 SOLAR EN VENDA A URB. EL PINÓS DE SEVA – 750 m² PLANER Es ven magnífic solar de 750 m² completament planer, ideal per... Afegir a favorits 60.000 € Avisa´m si baixa