12 fotos Apartament Paseo las golas. Cul147 apartamento de 82m2 en el edificio frentemar del perello Valencia - El Perellonet 83m2 - 3.012€/m2 Fincas Girbés presenta Apartamento + Garaje en el Perellonet. Este apartamento de 82 m2 está situado en una 2ª planta c... actualitzat fa 9 dies Afegir a favorits 250.000 € Avisa´m si baixa
24 fotos Apartament a El Mercat Valencia - El Mercat 160m2 - 4 habitacions - 1 bany - 4.125€/m2 Piso de 4 dormitorios en venta en Valencia frente al mercado central Descubre esta magnífica vivienda situada en plena A... Afegir a favorits 660.000 € Avisa´m si baixa
23 fotos Apartament a El Castellar i l'Oliverar. Apartamento turístico en valencia Valencia - El Castellar i l'Oliverar 57m2 - 1 bany - 2.491€/m2 ¡APARTAMENTO CON LICENCIA TURÍSTICA EN VIGOR! CON BUS DIRECTO AL CENTRO DE VALENCIA Y A LA PLAYA DE PINEDO Se vende ap... Afegir a favorits 142.000 € ha baixat 5.500 € Avisa´m si baixa
23 fotos Apartament a El Castellar i l'Oliverar. Apartamento turístico en valencia Valencia - El Castellar i l'Oliverar 56m2 - 1 bany - 2.536€/m2 ¡APARTAMENTO CON LICENCIA TURÍSTICA EN VIGOR! CON BUS DIRECTO AL CENTRO DE VALENCIA Y A LA PLAYA DE PINEDO Se vende ap... Afegir a favorits 142.000 € ha baixat 5.500 € Avisa´m si baixa
23 fotos Apartament a Sant Pau Valencia - Sant Pau 122m2 - 4 habitacions - 2 banys - 5.451€/m2 Apartamento de cuatro habitaciones en venta en Sant Pau: vistas a la ciudad, terraza y complejo residencial con servicio... Afegir a favorits 665.000 € Avisa´m si baixa
28 fotos Apartament a El Cabanyal-El Canyamelar Valencia - El Cabanyal-El Canyamelar 71m2 - 2 habitacions - 1 bany - 5.282€/m2 SE VENDE | Apartamento reformado de 2 habitaciones en El Cabanyal, Valencia Ubicación: El Cabanyal, Valencia Este apar... Afegir a favorits 375.000 € Avisa´m si baixa
24 fotos Apartament a Barrio Benicalap Valencia - Barrio Benicalap 79m2 - 2 habitacions - 1 bany - 3.354€/m2 SE VENDE: PISO DE 2 HABITACIONES EN Benicalap, Valencia — MODERNO Y MUY LUMINOSO ?? Av. de Burjassot • 79 m2 • 2 habit... Afegir a favorits 265.000 € Avisa´m si baixa
20 fotos Apartament a La Raïosa Valencia - La Raïosa 114m2 - 5 habitacions - 2 banys - 3.158€/m2 Piso en venta en la Calle de Francesc Climent, distrito de Jesús, Valencia Este espacioso piso de 5 habitaciones, recie... Afegir a favorits 360.000 € Avisa´m si baixa
23 fotos Apartament a Sant Francesc Valencia - Sant Francesc 163m2 - 4 habitacions - 3 banys - 4.571€/m2 163 metros cuadrados 4 habitaciones 3 baños( 1 en suite, otro baño,1 aseo) Gabanero, Vestidor, Caja fuerte acora... Afegir a favorits 745.000 € ha baixat 35.000 € Avisa´m si baixa
18 fotos Apartament a Marxalenes Valencia - Marxalenes 70m2 - 3 habitacions - 1 bany - 3.571€/m2 LUMINOSO PISO DE 3 HABITACIONES EN LA ZONA DE MARXALENES, VALENCIA Este acogedor y funcional apartamento está a la vent... Afegir a favorits 250.000 € Avisa´m si baixa
14 fotos Apartament a La Punta Valencia - La Punta 120m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.667€/m2 Apartamento en venta en La Punta – 120 m2, 3 dormitorios, 2 baños, balcón Amplio y luminoso departamento de 120 m2 en u... Afegir a favorits 440.000 € Avisa´m si baixa
6 fotos Apartament a El Mercat. Piso en venta en avenida de maria cristina Valencia - El Mercat 114m2 - 1 habitació - 2 banys - 5.702€/m2 Presentamos esta vivienda situada en una ubicación privilegiada, con una superficie útil de 94,95 m² y 114,46 m² constru... Afegir a favorits 650.000 € ha baixat 4.000 € Avisa´m si baixa
6 fotos Apartament a El Pilar. Promocion de 4 viviendas en planta baja disponibles Valencia - El Pilar 417m2 - 4 habitacions - 4 banys - 2.158€/m2 Este proyecto se centra en la construcción de cuatro viviendas ubicadas en el corazón del Barrio del Carmen, una zona ri... Afegir a favorits 900.000 € Avisa´m si baixa
14 fotos Apartament a Malilla Valencia - Malilla 120m2 - 4 habitacions - 2 banys - 3.125€/m2 SE VENDE | Amplio piso de 4 habitaciones en Valencia Ubicación: distrito de Malilla, València Este espacioso piso es i... Afegir a favorits 375.000 € Avisa´m si baixa
5 fotos Apartament a El Pilar. Oportunidad única en el centro de valencia Valencia - El Pilar 42m2 - 1 habitació - 1 bany - 6.190€/m2 Vivir en el centro de la ciudad ya no es un sueño... hazlo realidad!! Xiob In Servicios inmobiliarios presenta este exc... actualitzat fa 7 hores Afegir a favorits 260.000 € Avisa´m si baixa
Obra nova Vivenia Valencia - La Petxina Habitatges en Valencia, Habitatges La Petxina Valencia per 509.000 €... des de 509.000 €