11 fotos Piso Pis Dique kalea. Salazar vende estupenda vivienda en dique Bilbao - Olabeaga 75m2 - 2 habitacions - 1 bany - 3.867€/m2 INMOBILIARIA SALAZAR, gestiona la venta de una estupenda vivienda recien reformada y lista para entrar a vivir en la calle Dique... Premium Afegir a favorits 290.000 € ha baixat 30.000 € Avisa´m si baixa
29 fotos Dúplex Dúplex a Olabeaga kaia 22. Duplex en olabeaga Bilbao - Olabeaga 92m2 - 3 habitacions - 2 banys - 4.891€/m2 HENAO INMOBILIARIA VENDE EN EXCLUSIVA- Dúplex en Olabeaga con orientación sur. Presentamos esta elegante vivienda tipo dúplex,... actualitzat ahir Afegir a favorits 450.000 € Avisa´m si baixa
13 fotos Piso Pis Calle san nicolas de olabeaga. Venta ático con garaje y trastero en olabeaga Bilbao - Olabeaga 45m2 - 1 habitació - 1 bany - 4.667€/m2 GESTIONES ZURETXE pone a tu disposición un impresionante ático loft en venta en el barrio de Olabeaga, Bilbao, una vivienda únic... Afegir a favorits Oportunitat 210.000 € ha baixat 15.000 € Avisa´m si baixa
15 fotos Piso Pis Dique Bilbao - Olabeaga 75m2 - 2 habitacions - 1 bany - 4.267€/m2 **Piso en Venta en Olabeaga con Vistas a la Ría** Descubre este espectacular piso recientemente reformado de 76 m², ubicado en... Afegir a favorits 320.000 € ha baixat 20.000 € Avisa´m si baixa
22 fotos Piso Pis a Olabeaga. Se vende piso recientemente reformado en olabeaga Bilbao - Olabeaga 75m2 - 2 habitacions - 1 bany - 4.533€/m2 INMOBILIARIA ZARATE VENDE piso recientemente reformado de 76m2 en Olabeaga con vistas a la ría y trastero incluido en el precio... Afegir a favorits 340.000 € Avisa´m si baixa
36 fotos Piso Pis Dique. Bilbaopiso Bilbao - Olabeaga 75m2 - 2 habitacions - 1 bany - 3.867€/m2 PISO RECIÉN REFORMADO EN OLABEAGA CON VISTAS A LA RÍA Y TRASTERO Inmobiliaria Kamirune presenta este piso totalmente reformado... Afegir a favorits 290.000 € ha baixat 30.000 € Avisa´m si baixa