29 fotos Es troba a Gernika - Lumo Casa a Gernika - Lumo. Una joya escondida en gernika la privacidad y el terreno de un c Gernika - Lumo 292m2 - 5 habitacions - 2 banys - 2.329€/m2 Exclusivo caserío con terreno en una ubicación absolutamente única: perteneciente a Ajangiz pero situado prácticamente en el cor... actualitzat fa 19 hores Afegir a favorits 680.000 € Avisa´m si baixa
9 fotos Es troba a Arratzu Masia a Arratzu. Casa en venta en arrazua Arratzu 600m2 - 10 habitacions - 330€/m2 URDAIBAI: SE VENDE CASERÍO A RECONSTRUIR EN ARRATZU. A un paso de la plaza del pueblo. Muy bien comunicado con Gernika y alreded... Afegir a favorits 198.000 € Avisa´m si baixa
14 fotos Es troba a Muxika Masia a Maguna auzoa 25. Se vende espectacular casa de piedra. fachada rehabilitada en 20 Muxika 109m2 - 1 habitació - 1.376€/m2 Les presentamos una increíble propiedad en una de las zonas más bellas y tranquilas de la región. Situada en un espectacular val... Afegir a favorits 150.000 € Avisa´m si baixa
8 fotos 1 Video Es troba a Muxika Casa Zugaztieta. Caserío bifamiliar en muxika en venta. junto a la parada de auto Muxika 351m2 - 4 habitacions - 1 bany - 598€/m2 Si busca un caserío bien comunicado con el transporte público... esta puede ser su oportunidad: Bien comunicado tanto por carret... actualitzat fa 7 dies Afegir a favorits Oportunitat 210.000 € Avisa´m si baixa
20 fotos Es troba a Muxika Casa a Muxika. Preciosa casa con magnificas vistas Muxika 165m2 - 3 habitacions - 2 banys - 3.000€/m2 ENTORNO PRIVILEGIADO CON MAGNIFICAS VISTAS Se vende esta PRECIOSA CASA UNIFAMILIAR de 2 plantas. Completamente reformada y to... actualitzat fa 6 dies Afegir a favorits 495.000 € ha baixat 40.000 € Avisa´m si baixa
22 fotos Es troba a Muxika Masia a Muxika. Caserío a reformar en amorebietaetxano Muxika 750m2 - 797€/m2 ¡Descubre esta magnífica casa de campo en venta, situada en un entorno natural impresionante! Con una amplia superficie construi... Afegir a favorits 598.000 € Avisa´m si baixa
4 fotos Es troba a Muxika Masia a Muxika. Caserio en proceso de reforma Muxika 109m2 - 4 habitacions - 1.468€/m2 Caserio en venta en Montecalvo, Muxica. Consta de 29.435 m2 los cuales se distribuyen de la siguiente forma: - 109 m2 ocupan e... Afegir a favorits 160.000 € ha baixat 35.000 € Avisa´m si baixa
30 fotos Es troba a Mendata Casa adossada a Marmiz auzoa 23. Caserio adosado Mendata 465m2 - 3 habitacions - 2 banys - 925€/m2 Se vende Caserio adosado con un anexo de 120 metros destinado a garaje y de libre disposición en Urdaibai, a 3km de Gernika. Re... Afegir a favorits 430.000 € ha baixat 20.000 € Avisa´m si baixa