25 fotos Piso Pis Av agirre lehendakaria. Solvia inmobiliaria piso basauri Basauri - Urbi 93m2 - 3 habitacions - 2 banys - 2.355€/m2 Piso de 93 m² ubicado en Basauri, Vizcaya. Se trata de un piso de 93 m² distribuidos en salón-comedor, cocina, 3 dormitorios y 2... Afegir a favorits 219.000 € Avisa´m si baixa
Obra nova Goizargi Residencial Basauri - Kalero-Basozelai Habitatges en Basauri, Habitatges Kalero-Basozelai Basauri per 382.000 €... des de 382.000 €