Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Apartament amb calefacció a Oeste Logroño

Calle Beratúa

  • 73 m2
  • 2 hab.
  • 1 bany
  • 2.534 €/m2

Piso en venta en zona Oeste

Vivienda con reforma integral cercana a Gonzalo de Berceo .
2 habitaciones amplias y luminosas .
Salón- cocina , concepto abierto .
1 baño.
Portal con ascensor a cota cero .

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 73 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Calefacció
  • Planta número 2
  • Any construcció 1966
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 30509000000853

Ubicació

Oeste Calle Beratúa

Navega pel mapa fent clic a sobre
185.000 € Preu de l´anunci
2.175 €/m2€/m2 distrito
2.534 €/m2€/m2 de l´anunci
Veure evolució €/m2 a Logroño (Oeste)
 

Contactar EL APARTAMENTO

Referència de l´anunci habitaclia/001223:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…