Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
76.000 €
Avisa´m si baixa
Local comercial a Centro Arganda del Rey
Característiques principals
- 44 m2
- 1.727 €/m2
Informació detallada
LOCAL EN EL ZOCO DE ARGANDA DEL REY
¡Oportunidad Comercial en el Corazón de Arganda del Rey!
Inmobiliaria Tagonia te presenta este excelente local de 44 metros cuadrados, ubicado en pleno centro de Arganda del Rey, en la zona del Zoco.
Características del local:
- Superficie de 44 m²: Espacio versátil ideal para tu negocio.
- Ubicación privilegiada: Situado en una de las zonas más concurridas, garantizando un alto flujo de clientes.
- Dos baños: Comodidad para ti y tus clientes.
¡Contáctanos para más información o para concertar una visita! [IW]
última modificació
Distribució
- Superfície 44 m2
Característiques generals
- Aire Acondicionat
Galeria
Ubicació
Centro Santa Teresa
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats