Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
89.000 €
Avisa´m si baixa
Local comercial a Centro Cáceres
Característiques principals
- 89 m2
- 1.000 €/m2
Informació detallada
Se vende o alquila Local de 89m. en El Rodeo
?? REFERENCIA 00563 – SE ALQUILA LOCAL COMERCIAL EN ZONA RODEO ??
?? Amplio local con múltiples posibilidades en una zona estratégica.
?? Superficie de 89 m2 ? Espacio diáfano adaptable a cualquier negocio
?? Propiedad de origen ? Ideal para reformar y personalizar según necesidades
?? Salida de humos ? Perfecto para hostelería o negocios de alimentación
?? Posibilidad de opción a compra ? Flexibilidad para inversión a largo plazo
?? GARANTY HOME CÁCERES /
última modificació
Distribució
- Superfície 89 m2
Característiques generals
- Any construcció 2002
Galeria
Ubicació
Centro
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats