Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
Oportunitat 210.000 € Avisa´m si baixa

Pis amb calefacció a Buenavista Oviedo

  • 81 m2
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 2.593 €/m2

Piso en venta en BuenavistaEl Cristo33006

Altura piso 6º, piso superficie total 81 m², superficie útil 74 m², habitaciones dobles: 3, 1 baño, adaptado a personas con discapacidad, armarios empotrados, ascensor, calefacción (central), cocina, estado conservación: buen estado, gas, lavadero, amueblado, orientación oeste, soleado, suelos: parquet, mascotas no aceptadas, nivel energético de emisiones: E, 46, nivel energético de consumo: E, 221.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 81 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Calefacció
  • Moblat
  • Planta número 6
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    E
    46 kW h m2 / año
    Emisiones:
    E
    221 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 29608000003155

Ubicació

Buenavista Calle Santa Eulalia de Mérida

Navega pel mapa fent clic a sobre
210.000 € Preu de l´anunci
2.590 €/m2€/m2 población
2.593 €/m2€/m2 de l´anunci
Veure evolució €/m2 a Oviedo (Buenavista - El Cristo)
 

Contactar INMOVIEDO INMOBILIARIA

Referència de l´anunci habitaclia/010090:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…