Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
144.500 €
Avisa´m si baixa
Pis a Santa Úrsula pueblo Santa Úrsula
Característiques principals
- 100 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 1.445 €/m2
Informació detallada
Santa Úrsula, (Santa Cruz de Tenerife). EN RENTABILIDAD (se vende alquilado, no se puede visitar ni hipotecar).
PRODUCTO PARA PROFESIONALES/INVERSORES.
Ctra Provincial. Vivienda de 100 m2, ubicado en la segunda planta del edificio, cuenta con tres dormitorios y dos baños.
Finalización de contrato: 09/2028
Renta actual: 475,09.- €/mes.
Rentabilidad esperada: 3,94 % anual
Precio:.144.500 - €.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 100 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Planta número 2
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Santa Úrsula Pueblo Carretera Provincial
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
144.500 € Preu de l´anunci
3.491 €/m2€/m2 provincia
1.445 €/m2€/m2 de l´anunci
59% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats