Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a Candelaria - Peña de Francia Zamora

  • 127 m2
  • 4 hab.
  • 2 banys
  • 1.654 €/m2

Piso en la zona de la candelaria, con una superficie de 127m2, consta de 4 habitaciones, 2 baños completo con plato de ducha y otro con bañera, salon grande con balcon, cocina amueblada y plaza de garaje abierto, ascensor, calefaccion y listo para entrar a vivir. REF:22806

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 4 habitacions
  • Superfície 127 m2
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Planta número 4
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 32795000001419

Ubicació

Candelaria - Peña de Francia

Navega pel mapa fent clic a sobre
210.000 € Preu de l´anunci
1.516 €/m2€/m2 población
1.654 €/m2€/m2 de l´anunci
Veure evolució €/m2 a Zamora
 

Contactar GRUPO INTASA

Referència de l´anunci habitaclia/22806:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…