Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a As Lagoas Ourense

  • 108 m2
  • 1.409 €/m2

Piso en RU PABLO IGLESIAS, OURENSE (OURENSE)

Subasta Valorada en: 190.204,00 € Consíguelo en: 152.163,20 € REFE00160 - Propiedad de 108m², ubicada en RU PABLO IGLESIAS, OURENSE (OURENSE) . No somos una inmobiliaria. Somos una consultora que desarrolla productos de inversión. Para mayor información, envíenos el enlace o referencia de la propiedad de su interés vía WhatsApp ()

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 108 m2
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Planta número 10
  • Certificat energètic :
    Exempt
Anunci: 57891000000419

Ubicació

As Lagoas Rúa Pablo Iglesias

Navega pel mapa fent clic a sobre
152.163 € Preu de l´anunci
2.128 €/m2€/m2 población
1.409 €/m2€/m2 de l´anunci
34% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Ourense
 

Contactar Investaria Capital, Sl

Referència de l´anunci habitaclia/REFE00160:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…